d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Novy Necro > aneb, co pro merce?
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 25 2007 09:13am
Quote (st3pix @ Fri, May 25 2007, 01:22pm)
Quote (Sebasti @ Fri, May 25 2007, 11:40am)
Quote (CarodeJ @ Thu, May 24 2007, 08:45pm)
Quote (Karbec @ Thu, May 24 2007, 08:19pm)
na hc?
biggrin.gif laugh.gif tak to je prdel smile.gif


proc prdel ?docela mu fandim !


Jee, diky za podporu, mas u me bod tongue.gif


èoveèe tos mìl øíct, že to je na HC... Já taj za saba dìlám kokota a hádám sa se sobem... smile.gif


Tak jo, pøíštì øeknu, je to kokotina, ale prostì to zkusim... baby.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll