Quote (st3pix @ Fri, May 25 2007, 01:22pm)
Quote (Sebasti @ Fri, May 25 2007, 11:40am)
Quote (CarodeJ @ Thu, May 24 2007, 08:45pm)
Quote (Karbec @ Thu, May 24 2007, 08:19pm)
proc prdel ?docela mu fandim !
Jee, diky za podporu, mas u me bod

èoveèe tos mìl øíct, že to je na HC... Já taj za saba dìlám kokota a hádám sa se sobem...

Tak jo, pøíštì øeknu, je to kokotina, ale prostì to zkusim...