Quote (palec @ Mon, May 21 2007, 05:12pm)
svedsko,viden...btw v japonsku jsem sice byl..a deocela dlouho..ale chci se tam taky urcite podivat znovu nebot mi tehdy bylo asi jen 8 a proste jsem si to tam neuzil

sem taky v Japonsku byl, ale bylo jen asi rok 1 take se si to fakt neuil