d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Kam Chodite Nejcasteji Na Mf > thx
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 12:16pm
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:11pm)
Quote (alda @ Mon, 21 May 2007, 20:07)
countess/pit/andy
summoner/duriel
councils/mefisto
chaos/hellforge
eldritch/shenk/nitha/baal
toto chodim mf mam uz 221 biggrin.gif (ku*evky malo ale to je jedno) runes mno runovat muzu do zblazneni leri ale potrebuju dva CDKEYe abych se mohl protahovat...
sobe diky za upozorneni ale ja to vim uz si mi to rikal tongue.gif
fifky-OVA hhhhmoc smejsnej sig biggrin.gif
NestorQuinn jestli hraje a nebo chatuje reknete mu ze je to nej pohadkar na svete biggrin.gif
Esantin taky si to myslim a pokud uvidis na batlaci acc samved pripomen se biggrin.gif


ME NIC NENAPISES?


ne smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 12:28pm
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:16)
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:11pm)
Quote (alda @ Mon, 21 May 2007, 20:07)
countess/pit/andy
summoner/duriel
councils/mefisto
chaos/hellforge
eldritch/shenk/nitha/baal
toto chodim mf mam uz 221 biggrin.gif (ku*evky malo ale to je jedno) runes mno runovat muzu do zblazneni leri ale potrebuju dva CDKEYe abych se mohl protahovat...
sobe diky za upozorneni ale ja to vim uz si mi to rikal tongue.gif
fifky-OVA hhhhmoc smejsnej sig biggrin.gif
NestorQuinn jestli hraje a nebo chatuje reknete mu ze je to nej pohadkar na svete biggrin.gif
Esantin taky si to myslim a pokud uvidis na batlaci acc samved pripomen se biggrin.gif


ME NIC NENAPISES?


ne smile.gif

omg fu biggrin.gif
tyvole 3x postu dnes , raci se du ucit matiku ad nepropadnu
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 21 2007 12:33pm
sorry nevim jetli si me pamatujete ale se vsema krom esantina sem uz kecal a asi vi te ze to ctu jen narychlo
karbi to je holt smula jako ja mam na toto smuly kopec
A lorde biggrin.gif to je fakt ale rozdil mezi vama a mnou je ten ze mate fg jak na**ca a ja tady setrim kazdej fg a to jeste dostavam hodne fg od kamosu (narazka na soba sebastiho leraka a stezaka biggrin.gif a na dalsi lidi )
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 12:33pm
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:28pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:16)
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 06:11pm)
Quote (alda @ Mon, 21 May 2007, 20:07)
countess/pit/andy
summoner/duriel
councils/mefisto
chaos/hellforge
eldritch/shenk/nitha/baal
toto chodim mf mam uz 221 biggrin.gif (ku*evky malo ale to je jedno) runes mno runovat muzu do zblazneni leri ale potrebuju dva CDKEYe abych se mohl protahovat...
sobe diky za upozorneni ale ja to vim uz si mi to rikal tongue.gif
fifky-OVA hhhhmoc smejsnej sig biggrin.gif
NestorQuinn jestli hraje a nebo chatuje reknete mu ze je to nej pohadkar na svete biggrin.gif
Esantin taky si to myslim a pokud uvidis na batlaci acc samved pripomen se biggrin.gif


ME NIC NENAPISES?


ne smile.gif

omg fu biggrin.gif
tyvole 3x postu dnes , raci se du ucit matiku ad nepropadnu


mazej se uèit!
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 21 2007 12:36pm
hhh mno jo no ... mazej se ucit ja maturuju a nic neumim docela smesne biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 12:49pm
Quote (alda @ Mon, May 21 2007, 06:36pm)
hhh mno jo no ... mazej se ucit ja maturuju a nic neumim docela smesne biggrin.gif


tak se taky mazej uèit a nezabývej se mf biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 21 2007 12:53pm
maturita pocka na zari biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 12:55pm
Quote (alda @ Mon, May 21 2007, 06:53pm)
maturita pocka na zari  biggrin.gif


když myslíš biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 21 2007 12:58pm
vim ze to nedam .. pokusim se ale ted budu parit od osmy do nevidim a pak zas ucit a ucit a ucit
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
May 21 2007 01:26pm
ja toho hera nechapu, nasetri si 7k+ fg a koupi si za to nub necra sad.gif

to je jeste horsi investice nez jeho 2 k fg do raffle
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll