Quote (Lua @ Fri, May 18 2007, 01:18pm)
cg leri já sem taky odevzdal vše co jsem mìl 
stejnì tam bylo hodnì ale dost vzpomínek ale nej vìc co sem mohl udìlat

jojo zero

to nejde ani okomentovat .D
tenhle topic je o tom, ze mi "udajne" mel dat sob ty jeho fg, ja nic neodevzdaval