d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Čau > všem
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
May 10 2007 08:10am
Quote (thebiss @ Thu, May 10 2007, 01:54pm)
Taky se tesim az reknu sve "cau" ... chystam se na to uz skoro rok


drzim palce
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
May 10 2007 08:35am
Auf wiedersehen
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 10 2007 08:37am
Quote (thebiss @ Thu, 10 May 2007, 14:54)
Taky se tesim az reknu sve "cau" ... chystam se na to uz skoro rok


vzdyt vubec nehrajes .)
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 10 2007 11:26am
Quote (Radmag @ Thu, 10 May 2007, 16:10)
Quote (thebiss @ Thu, May 10 2007, 01:54pm)
Taky se tesim az reknu sve "cau" ... chystam se na to uz skoro rok


drzim palce


zatím mě nikdo nedrží... *LIAR*
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 10 2007 01:20pm
Quote (palec @ Thu, May 10 2007, 06:26pm)
Quote (Radmag @ Thu, 10 May 2007, 16:10)
Quote (thebiss @ Thu, May 10 2007, 01:54pm)
Taky se tesim az reknu sve "cau" ... chystam se na to uz skoro rok


drzim palce


zatím mě nikdo nedrží... *LIAR*


moc pěknej sig tygře wink.gif
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
May 10 2007 01:28pm
aj ked ta nepoznam ale aj tak cus -.-
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 10 2007 01:33pm
Sbohem lásko sad.gif heart2.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 10 2007 02:37pm
Quote (FF-speed @ Thu, 10 May 2007, 20:33)
Sbohem lásko sad.gif heart2.gif


Member
Posts: 4,232
Joined: Dec 22 2005
Gold: 2,700.00
Warn: 10%
May 11 2007 02:38am
On si to rozmyslí jenom po tom, co za ním přijedu a dám mu vlastní medicínu smile.gif
pozn. není vlastní jako vlastní(pro ty, co by v tom viděli prasárny wink.gif )
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
May 11 2007 07:15am
Quote (Stéža @ Fri, May 11 2007, 08:38am)
On si to rozmyslí jenom po tom, co za ním přijedu a dám mu vlastní medicínu smile.gif
pozn. není vlastní jako vlastní(pro ty, co by v tom viděli prasárny wink.gif )


fuj, ty prase smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll