d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Jaký Je Váš Oblíbený Seriál ???
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 8 2007 05:47am
Quote (Megafusion @ Tue, May 8 2007, 11:33am)
family guy
csi: miami a las vegas
NCIS
Simpsons


na family guye jses dival v aj?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 8 2007 06:07am
Naruto
Star gate
Zenaty se závazky
chuva na hlidaní
Dr.House rox
jako mam jich vic ale nevzpomenu si smile.gif

edit lol se divim ze tu nekdo sleduje naruta u kolikahe dilu jste? biggrin.gif
mam par favorited ktery mam v kompu
9 ep kakashi sharingan user ^^
48-50ep rock lee vs gaara
62ep neji vs naruto a ty predem ale to sou vokecavky
67ep sasuke vs gaara
116-117 neji vs kidomaru
13x naruto vs sasuke smile.gif
pak celovecerni filmy
a pak v nedeli nove dily shippuden kdy to zacne bejt zajimave smile.gif
ale ve smes sou vsechny dobre

pro fanousky doporucuji naruto battle arena 1 pak 2 ale dvojku nemam jednicka grafika 2d ale jinak je to dobre smile.gif
pak este holduju sountrackum mam v mobilu gaara theme/a orochimaru theme/gyakuten atd smile.gif
tak kolik dilu jste videli? smile.gif

This post was edited by Lua on May 8 2007 06:15am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 8 2007 08:48am
OMG

málem sem zapomnel na

Kouzelnou školku

tu taky nikdy nevynechám

This post was edited by FF-speed on May 8 2007 08:49am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 8 2007 08:49am
Quote (zerkii @ Tue, May 8 2007, 09:34am)
Quote (Sobcz @ Tue, 8 May 2007, 10:27)
Quote (MrReaper @ Tue, May 8 2007, 10:24am)
TV: House M.D. (jediny duvod proc zapinam pravidelne TV, jinak k bedne ani nepachnu)
PC/NB: Red Dwarf, Ragnarok (jedine Anime co se mi libi), Simpsons + Futurama

Lost + PB me vubec nezajima, nijak me to nechytlo

edit: jo a jako malej jsem strasne zral Teenage Mutant Ninja Turtles, ze Sobe? smile.gif


JO .. Donatelo FOREVER !! wink.gif


Hey, já jsem byl Donatelo! biggrin.gif


Tříska da bezt!
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 8 2007 08:54am
Quote (Esantin @ Tue, 8 May 2007, 15:49)
Quote (zerkii @ Tue, May 8 2007, 09:34am)
Quote (Sobcz @ Tue, 8 May 2007, 10:27)
Quote (MrReaper @ Tue, May 8 2007, 10:24am)
TV: House M.D. (jediny duvod proc zapinam pravidelne TV, jinak k bedne ani nepachnu)
PC/NB: Red Dwarf, Ragnarok (jedine Anime co se mi libi), Simpsons + Futurama

Lost + PB me vubec nezajima, nijak me to nechytlo

edit: jo a jako malej jsem strasne zral Teenage Mutant Ninja Turtles, ze Sobe? smile.gif


JO .. Donatelo FOREVER !! wink.gif


Hey, já jsem byl Donatelo! biggrin.gif


Tříska da bezt!


Ejpril Oneilova da bezt
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 8 2007 10:28am
Quote (FF-speed @ Tue, 8 May 2007, 15:48)
OMG

málem sem zapomnel na

Kouzelnou školku

tu taky nikdy nevynechám


Tjn, to je ownage. smile.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 8 2007 01:27pm
Ja su prave na 135 diely,idem asi zvysok cez Youtube kukat...
Filmy,hmmm,dake 2 mam,ale neviem co su zac,chystam si ich kuknut v dohladnej dobe...
A neviem,nece sa mi velmo serial dokukavat,zevraj straca kvalitu dalej...
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
May 8 2007 02:29pm
Quote (Lua @ Tue, May 8 2007, 12:07pm)
Naruto
Star gate
Zenaty se závazky
chuva na hlidaní
Dr.House rox
jako mam jich vic ale nevzpomenu si smile.gif

edit lol se divim ze tu nekdo sleduje naruta u kolikahe dilu jste? biggrin.gif
mam par favorited ktery mam v kompu
9 ep kakashi sharingan user ^^
48-50ep rock lee vs gaara
62ep neji vs naruto a ty predem ale to sou vokecavky
67ep sasuke vs gaara
116-117 neji vs kidomaru
13x naruto vs sasuke smile.gif
pak celovecerni filmy
a pak v nedeli nove dily shippuden kdy to zacne bejt zajimave smile.gif
ale ve smes sou vsechny dobre

pro fanousky doporucuji naruto battle arena 1 pak 2 ale dvojku nemam jednicka grafika 2d ale jinak je to dobre smile.gif
pak este holduju sountrackum mam v mobilu gaara theme/a orochimaru theme/gyakuten atd smile.gif
tak kolik dilu jste videli? smile.gif


behem 14 dnu jsem videl 220 dilu ^^

ted shipuuden 12 nebo 13

btw jake "pak celovecerni filmy"??

This post was edited by undead_lord on May 8 2007 02:30pm
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
May 8 2007 02:52pm
Quote (FF-speed @ Mon, May 7 2007, 05:11pm)
Tak já to asi začnu


Southpark
Červený Trpaslík
Hvězdná Brána

edit : Fuck .... málem sem zapomněl na Walker Texas Ranger biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


omg stejnej vkus jak já biggrin.gif
a jeątě k tomu Simpsons & Futurama
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 8 2007 02:54pm
Quote (dessa5 @ Tue, May 8 2007, 08:52pm)
Quote (FF-speed @ Mon, May 7 2007, 05:11pm)
Tak já to asi začnu


Southpark
Červený Trpaslík
Hvězdná Brána

edit : Fuck .... málem sem zapomněl na Walker Texas Ranger biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


omg stejnej vkus jak já biggrin.gif
a jeątě k tomu Simpsons & Futurama


hh neboj simsons sem vynechal biggrin.gif
njn Dessa de v mých stopách, nebo já v jeho ? blink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll