d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hokej
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 8 2007 05:42am
Quote (M0f0 @ Tue, May 8 2007, 11:40am)
Quote (Lua @ Sun, 6 May 2007, 19:54)
Lol jako smeju se celkem solidne slovaci vyhrali diky golu kterej nemel byt ,byl v ofsajdu
nekdo zapiska v hledisti a je vse ok a gol plati vsichni prestali hrat
a ted neuzna gol kterej byl biggrin.gif zatim je to slusnej hokej az na toho picusaka rozhociho
jako fakt prca biggrin.gif skoda se vyjadrovat

edit ale je to jen hra


co sa vzrusujes, v stvrtfinale ked sa hralo u vas kanadan podrazi lasaka za brankou, nasledne dostaneme gol ktory je rozhodujuci a kanada postupuje, nikoho to nezaujima, preco by aj malo? Kanada je pre televizneho divaka atraktivnejsia nez nejake Slovensko. Snad necakas ze rozhodcovia budu robit chyby vzdy iba vo vas prospech? A aj ked David Vyborny "rad porazi ti Slovaky", tak teraz na to nemal. Co tak hladat chybu najprv u seba?

inak si nemozes odpustit, takyto nick mal jeden typek na cs servery vcielka: Jags, Stesti, Nahoda icon_pointr.gif 1. cesky utok biggrin.gif


Mofo,to je Lua,to neries...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 8 2007 05:46am
ja furt nemozem z dua Lintner & Hajko ... na tych dialogoch rofl.gif

GER-BLR
Lintner: Ten hrč Osterholm m toho u pln zuby...
Hajko: Troku si sa pohral s jeho menom, vol sa Osterloh.
Lintner: Ale uhdol si koho som si myslel.
Hajko: T osmičku?
Lintner: Tak.

BLR-GER
Lintner: Uvidme ete dva gly, aby ich bolo desať?
Hajko: Jeden určite
Lintner: Opť vet?
Hajko: No, to je veľk mdrosť!

Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 8 2007 06:09am
Quote (otko @ Tue, 8 May 2007, 12:46)
ja furt nemozem z dua Lintner & Hajko ... na tych dialogoch rofl.gif

GER-BLR
Lintner: Ten hr Osterholm m toho u pln zuby...
Hajko: Troku si sa pohral s jeho menom, vol sa Osterloh.
Lintner: Ale uhdol si koho som si myslel.
Hajko: T osmiku?
Lintner: Tak.

BLR-GER
Lintner: Uvidme ete dva gly, aby ich bolo desa?
Hajko: Jeden urite
Lintner: Op vet?
Hajko: No, to je vek mdros!


lool
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
May 9 2007 12:36pm
sme ale dopadli :-(
taze, v kollarovom a safarikovom duchu,
RUSKOOOO!
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
May 9 2007 12:39pm
Quote (Skeletoff @ Wed, May 9 2007, 08:36pm)
sme ale dopadli :-(
taze, v kollarovom a safarikovom duchu,
RUSKOOOO!


Trochu ma nasralo,

1. da nam gol daky drbecko, sfauluje ho Jurcina (mal ist 2 min) a hentomu uzna gol
2. gaborik dal gol asi tak zarovno s tym jak rozhodca piskal

zasa nic, ale boli lepsi...uznavam smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 9 2007 12:57pm
Prali jste se o to hezky, dokonce sem Vam fandil, ale kdyz uz to dopadlo takhle tak Vam musim rict, ze mam radost, ze letime domu stejnym letadlem wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 9 2007 01:03pm
http://www.youtube.com/watch?v=Mw_yib_OcaM

LOOl fakt sa oplati cele kukat biggrin.gif

"transmission difficulties temporary"

rofl.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 9 2007 01:07pm
Klesla definitivn klesnul k ledu a s nim i nae nadje kter byly hodn miziv .. wink.gif
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
May 9 2007 01:22pm
Quote (otko @ Wed, May 9 2007, 07:03pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Mw_yib_OcaM

LOOl fakt sa oplati cele kukat biggrin.gif

"transmission difficulties temporary"

rofl.gif


wtf Piestany?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll