Quote (otko @ Wed, May 2 2007, 08:41pm)
ja stu gieb or die !!!11
SMRT SKOLE
at zije skola
ta me ted udelal vetsi radost nez vse co sem prozil na d2 a ze zd2 mam spoustu krasnych zazitku ze vsema

este napisu takovou malou praci do rozluckoveho topicu az predam acc
Quote (sapier @ Wed, May 2 2007, 08:43pm)
ty debile nerikej ze si smazal acc kdyz jsi na bn kazdy den acc:hoolywod.
tak tu nemel sracky a snazis se tady upoutat an sebe pozornost ze nekomu das 2 pc sks ? uboheeeeee
btw retard collection dobry napad asi si to udelam ttaky
at zije inteligence

nevim treba nekomu se to bude libi mimochodem minimalne 2 tejdny sem nebyl na bn xd
This post was edited by Lua on May 2 2007 02:45pm