d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Potøebuji Pomoc > ohlednì pc
Prev1345
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Apr 15 2007 02:47pm
tohle je vazne ubohy...

GZ LUA, nevim co se s tebou stalo, ale zacal ses na rozdil od ostatnich chovat normalne... (kdyz nepocitam ten ICQ rozhovor s kymsi biggrin.gif )
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 15 2007 02:51pm
Quote (Radmag @ Sun, Apr 15 2007, 09:47pm)
tohle je vazne ubohy...

GZ LUA, nevim co se s tebou stalo, ale zacal ses na rozdil od ostatnich chovat normalne... (kdyz nepocitam ten ICQ rozhovor s kymsi biggrin.gif )


y, y, y.... yperit !!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 15 2007 02:53pm
Quote (Radmag @ Sun, Apr 15 2007, 09:47pm)
tohle je vazne ubohy...

GZ LUA, nevim co se s tebou stalo, ale zacal ses na rozdil od ostatnich chovat normalne... (kdyz nepocitam ten ICQ rozhovor s kymsi biggrin.gif )


rad ma pravdu sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345
Closed New Topic New Poll