Quote (Sobcz @ Wed, 11 Apr 2007, 20:59)
takže zatim to vypadá na úèast:
já, Viky, Hero, Zerkiii
ve hvìzdách je eštì úèast:
Rad, Unlucky

a co ty další døeváci ?

Ještì to nevím 100%.

Quote (Esantin @ Wed, 11 Apr 2007, 21:27)
bych mozná taky prijel

Wow, to by bylo fajn, odkud vlastnì?