Quote (Herugurth @ Tue, Apr 17 2007, 10:42pm)
Quote (thebiss @ Wed, 11 Apr 2007, 17:15)
Ja jsem taky inactive a TT porad mam. Hledal bych pricinu jinde ,)
já bych jí asi nehledal

edit:
Aldon je kewl kluk, nechat bejt!
pozdì

aldon je ale shopslave .... ty nicej celou jsp ekonomiku...