d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Vas Nazor Na Nabozenstvi ? > jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 8 2007 04:46pm
Quote (zerkii @ Sun, Apr 8 2007, 11:30pm)
Ale neøikejte, že si obèas "pane Bože" nebo "Ježiš" neøeknete každej? smile.gif


spis omg ne? to pisu za kazdym slovem omg biggrin.gif este ze je to to same omg biggrin.gif
happy.gif

This post was edited by Karbec on Apr 8 2007 04:46pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 8 2007 05:05pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, Apr 8 2007, 10:32pm)
Quote (Lua @ Sun, Apr 8 2007, 08:57pm)
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 08:49pm)
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif


kvùli kámošovi kterého sem urazil dáli se to tak øíct ale pøed nedávnem mi napsal a zjistil sem že je úplnì bomba nebál by se mì zastát a máme plno spoleèného a prostì si rozumíme a on mi domluvil a ja si uvìdomil že to nemá smysl

edit a zdá se že stál a stojí furt zamnou v ohlednì rasismu a toho co sem øekl a neøekl možná sem rasista nemam rád cikany ale akceptuji nìkteré ale tamto jsem nikdy nenapsal


napsal.


nemínim otvírat starou pro mì už celkem bezvyznamnou záležitost
vim že sem to nenapsal<nemam dùkaz že sem to nenapsal ale ty zas nemáš dùkaz že bych to napsal>psal sem že kdybych což se nestalo nahodou to napsal tak bych se omluvil ale fakt je že sem to fakt nenapsal, pokud postuješ na cze/svk jsp jenom abys ì nasral a nebo na mì nìkoho poštval tak se ti to nepovede
páè kámoši kteøí mi veøí budou statát pøi mì a tìch typu kinklající jako sob <sory že to tak øíkam, on je vcelku rozumný ale nedokazal mì akceptovat èi tolerovat èi se mì veøejnì zastat>jsem zbavil
ale vim že tys napsal že už nebudeš postovat na cze/svk jsp a ani èíst chybièka se vloudila co?
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 8 2007 06:25pm
Quote (Karbec @ Sun, 8 Apr 2007, 23:46)
spis omg ne? to pisu za kazdym slovem omg biggrin.gif este ze je to to same omg biggrin.gif
happy.gif


To je to samý omfg. biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 9 2007 12:19am
Quote (Herugurth @ Sun, Apr 8 2007, 10:58pm)
Vìøící v klášterech døív rozvíjeli vzdìlání a pøepisovali knihy, to je myslim jeden z významnejch plusovejch bodù z historie aèkoliv tìch mínusovejch bylo nepochybnì víc. Náboženství bylo a je nejvìtší metlou lidstva, je to nìco co lidi odlišuje a kvùli èemu se od nepamìti neváháme zabíjet. Dodneška bylo xx-krát dokázaný že bùh neni, že je Zemì kulatá atd.

Jsem silnej ateista, vìøim v sílu a schopnosti èlovìka, v lásku, v pøátelství a odhodlání.


myslim že nejvìtší metlou lidstva je lidská chamtivost a blbost.. wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 9 2007 12:57am
Quote (Sobcz @ Mon, Apr 9 2007, 06:19am)
Quote (Herugurth @ Sun, Apr 8 2007, 10:58pm)
Vìøící v klášterech døív rozvíjeli vzdìlání a pøepisovali knihy, to je myslim jeden z významnejch plusovejch bodù z historie aèkoliv tìch mínusovejch bylo nepochybnì víc. Náboženství bylo a je nejvìtší metlou lidstva, je to nìco co lidi odlišuje a kvùli èemu se od nepamìti neváháme zabíjet. Dodneška bylo xx-krát dokázaný že bùh neni, že je Zemì kulatá atd.

Jsem silnej ateista, vìøim v sílu a schopnosti èlovìka, v lásku, v pøátelství a odhodlání.


myslim že nejvìtší metlou lidstva je lidská chamtivost a blbost.. wink.gif


souhlas ale ono toho je víc nazvzájem se ostní lidské vlastnosti doplòují xd
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 9 2007 01:28am
Quote (zerkii @ Mon, Apr 9 2007, 01:25am)
Quote (Karbec @ Sun, 8 Apr 2007, 23:46)
spis omg ne? to pisu za kazdym slovem omg biggrin.gif este ze je to to same omg biggrin.gif
happy.gif


To je to samý omfg. biggrin.gif


omg to pisu ne wink.gif
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 9 2007 01:59am
Quote (zerkii @ Sun, Apr 8 2007, 10:30pm)
Ale neøikejte, že si obèas "pane Bože" nebo "Ježiš" neøeknete každej? smile.gif


tywoe, kdybys tohle rekl u nas ve tride, tak by se jeden spoluzak lolek otocil a rekl,"ano"?

tohle dela uz 4 roky omg xD
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 9 2007 02:35am
Quote (undead_lord @ Mon, 9 Apr 2007, 09:59)
Quote (zerkii @ Sun, Apr 8 2007, 10:30pm)
Ale neøikejte, že si obèas "pane Bože" nebo "Ježiš" neøeknete každej? smile.gif


tywoe, kdybys tohle rekl u nas ve tride, tak by se jeden spoluzak lolek otocil a rekl,"ano"?

tohle dela uz 4 roky omg xD


já to dìlám od základky wink.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 9 2007 03:51am
Quote (Lua @ Sun, Apr 8 2007, 11:05pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, Apr 8 2007, 10:32pm)
Quote (Lua @ Sun, Apr 8 2007, 08:57pm)
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 08:49pm)
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif


kvùli kámošovi kterého sem urazil dáli se to tak øíct ale pøed nedávnem mi napsal a zjistil sem že je úplnì bomba nebál by se mì zastát a máme plno spoleèného a prostì si rozumíme a on mi domluvil a ja si uvìdomil že to nemá smysl

edit a zdá se že stál a stojí furt zamnou v ohlednì rasismu a toho co sem øekl a neøekl možná sem rasista nemam rád cikany ale akceptuji nìkteré ale tamto jsem nikdy nenapsal


napsal.


nemínim otvírat starou pro mì už celkem bezvyznamnou záležitost
vim že sem to nenapsal<nemam dùkaz že sem to nenapsal ale ty zas nemáš dùkaz že bych to napsal>psal sem že kdybych což se nestalo nahodou to napsal tak bych se omluvil ale fakt je že sem to fakt nenapsal, pokud postuješ na cze/svk jsp jenom abys ì nasral a nebo na mì nìkoho poštval tak se ti to nepovede
páè kámoši kteøí mi veøí budou statát pøi mì a tìch typu kinklající jako sob <sory že to tak øíkam, on je vcelku rozumný ale nedokazal mì akceptovat èi tolerovat èi se mì veøejnì zastat>jsem zbavil
ale vim že tys napsal že už nebudeš postovat na cze/svk jsp a ani èíst chybièka se vloudila co?


to neni chybicka ale zamer.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Apr 9 2007 04:02am
" OMG " tj topic ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll