Quote (Lua @ Mon, Mar 26 2007, 10:29pm)
pìkná práce ja až budu prodavat maga xd tak bych chtel naky pìkny sign a ava na travian forum možna tady
tak bych zaplatil nevíte o nekom nebo ty karbec? material atd bych nìco pøiložil
taky hraju traviana pindoure, jestli chces muzes ke me do aliance

za fgs ofc