d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Občané Romské Národnosti > :P
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 17 2007 05:04am
Quote (zerkii @ Sat, 17 Mar 2007, 11:19)
Tohle ani podle mě není rasismus, rasismus je nenávist na základě odlišnosti rasy ( většinou kůže ). Myslím, že všichni tady nenávidí Romy kvůli jejich chování a ne barvě pleti.


to je poznamka na me? ja jsem o barve pokozky nerekl ani n...
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 17 2007 05:14am
Quote (Charoncz @ Sat, Mar 17 2007, 11:04am)
to je poznamka na me? ja jsem o barve pokozky nerekl ani n...


Nene, jen tak obecně pro ty co tady hlásali, že jsme rasisti apod. smile.gif

Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 17 2007 04:10pm
Quote (palec @ Sat, Mar 17 2007, 06:08am)
Quote (Lua @ Sat, 17 Mar 2007, 00:47)
ste rasisti biggrin.gif


a ty jsi pica wink.gif


velmi dobre lepe to neumis?
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 18 2007 02:17am
serte na romy a pojdte dneska na ironmana ;]
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 18 2007 02:30am
Quote (undead_lord @ Sun, Mar 18 2007, 08:17am)
serte na romy a pojdte dneska na ironmana ;]


šel bych ale nemůžu se lognout na dia smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 18 2007 06:48am
Quote (FF-speed @ Sun, Mar 18 2007, 08:30am)
Quote (undead_lord @ Sun, Mar 18 2007, 08:17am)
serte na romy a pojdte dneska na ironmana ;]


šel bych ale nemůžu se lognout na dia smile.gif


stejne je to zbytecne protoze vyhraju
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 18 2007 01:13pm
look on vymena manzelek now
a vse se vma vyjasni
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 18 2007 01:18pm
Quote (sapier @ Sun, Mar 18 2007, 07:13pm)
look on vymena manzelek now
a vse se vma vyjasni


crap..
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 18 2007 01:42pm
Quote (sapier @ Sun, Mar 18 2007, 07:13pm)
look on vymena manzelek now
a vse se vma vyjasni


takovýhle věcy vidět nepotřebuju smile.gif radši si počkam na Ztraceni
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 19 2007 04:23am
ber nebo neber >all xd
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll