Quote (zerkii @ Sat, 17 Mar 2007, 11:19)
Tohle ani podle mě není rasismus, rasismus je nenávist na základě odlišnosti rasy ( většinou kůže ). Myslím, že všichni tady nenávidí Romy kvůli jejich chování a ne barvě pleti.
to je poznamka na me? ja jsem o barve pokozky nerekl ani n...