d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Slovenský A Český Trade Topic > repost
Prev13456726Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 18 2007 11:56am
Quote (hero_cz @ Sun, Mar 18 2007, 05:23pm)
Quote (maruska @ Sun, 18 Mar 2007, 15:23)
Quote (maruska @ Sun, 18 Mar 2007, 12:14)
Quote (maruska @ Sat, 17 Mar 2007, 10:16)
vcera mi padlo shako 141
dneska mara 30penta a raven 199/20 pm jestli shanite


mara 30sold
ale tet mi v travi padla mara 24 sun pm smile.gif


wt 50 - travi smile.gif


jen tak dal treba nekdy hopne tyrael nebo jmod:D


jmod mi taky padl bez 4 soc ofc ze..

e: tedka jsem videl topic O 50mf wt a mel tam uz offer 45 fg a asi se ete offerovalo dal.. gl cheatere wink.gif

This post was edited by fifky-OVA on Mar 18 2007 11:59am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 18 2007 11:59am
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 18 2007 12:00pm
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 18 2007 12:06pm
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:00pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu


mf char mam, v single hre to nema cenu, si sezenu cdkeye a zkusim to s vice charama, potom to mozna pude
ale stejne asi radsi budu expit ^
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 18 2007 12:14pm
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:00pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu


mf char mam, v single hre to nema cenu, si sezenu cdkeye a zkusim to s vice charama, potom to mozna pude
ale stejne asi radsi budu expit ^


nejlepe by jsi udelal kdyby jsi skoncil jako ja wink.gif mfovani je na picu
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 18 2007 12:23pm
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:14pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:00pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu


mf char mam, v single hre to nema cenu, si sezenu cdkeye a zkusim to s vice charama, potom to mozna pude
ale stejne asi radsi budu expit ^


nejlepe by jsi udelal kdyby jsi skoncil jako ja wink.gif mfovani je na picu


ee hraju uz docela dlouho a porad me to bavi biggrin.gif
a je pravda ze na mf seru smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 18 2007 12:26pm
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:23pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:14pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:00pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu


mf char mam, v single hre to nema cenu, si sezenu cdkeye a zkusim to s vice charama, potom to mozna pude
ale stejne asi radsi budu expit ^


nejlepe by jsi udelal kdyby jsi skoncil jako ja wink.gif mfovani je na picu


ee hraju uz docela dlouho a porad me to bavi biggrin.gif
a je pravda ze na mf seru smile.gif


me to taky bavilo.. ale kdyz jsem cely den jen mfil a nic nenachazel vysral jsem se na to.. wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 19 2007 08:05am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 18 Mar 2007, 19:26)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:23pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:14pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:00pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu


mf char mam, v single hre to nema cenu, si sezenu cdkeye a zkusim to s vice charama, potom to mozna pude
ale stejne asi radsi budu expit ^


nejlepe by jsi udelal kdyby jsi skoncil jako ja wink.gif mfovani je na picu


ee hraju uz docela dlouho a porad me to bavi biggrin.gif
a je pravda ze na mf seru smile.gif


me to taky bavilo.. ale kdyz jsem cely den jen mfil a nic nenachazel vysral jsem se na to.. wink.gif


no ja mam tiez pocit ze kazdy char ma nejaky mf "counter" a po urcitej dobe uz mu proste prestanu padat aj priemerne veci...
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 19 2007 08:29am
Quote (M0f0 @ Mon, Mar 19 2007, 02:05pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, 18 Mar 2007, 19:26)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:23pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:14pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:00pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu


mf char mam, v single hre to nema cenu, si sezenu cdkeye a zkusim to s vice charama, potom to mozna pude
ale stejne asi radsi budu expit ^


nejlepe by jsi udelal kdyby jsi skoncil jako ja wink.gif mfovani je na picu


ee hraju uz docela dlouho a porad me to bavi biggrin.gif
a je pravda ze na mf seru smile.gif


me to taky bavilo.. ale kdyz jsem cely den jen mfil a nic nenachazel vysral jsem se na to.. wink.gif


no ja mam tiez pocit ze kazdy char ma nejaky mf "counter" a po urcitej dobe uz mu proste prestanu padat aj priemerne veci...


jak by mi mohlo neco prestat kdyz to u me ani nezacalo? biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 19 2007 12:52pm
Quote (fifky-OVA @ Mon, 19 Mar 2007, 15:29)
Quote (M0f0 @ Mon, Mar 19 2007, 02:05pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, 18 Mar 2007, 19:26)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:23pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:14pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:00pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu


mf char mam, v single hre to nema cenu, si sezenu cdkeye a zkusim to s vice charama, potom to mozna pude
ale stejne asi radsi budu expit ^


nejlepe by jsi udelal kdyby jsi skoncil jako ja wink.gif mfovani je na picu


ee hraju uz docela dlouho a porad me to bavi biggrin.gif
a je pravda ze na mf seru smile.gif


me to taky bavilo.. ale kdyz jsem cely den jen mfil a nic nenachazel vysral jsem se na to.. wink.gif


no ja mam tiez pocit ze kazdy char ma nejaky mf "counter" a po urcitej dobe uz mu proste prestanu padat aj priemerne veci...


jak by mi mohlo neco prestat kdyz to u me ani nezacalo? biggrin.gif


sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456726Next
Closed New Topic New Poll