Quote (Rakiii @ Tue, Mar 6 2007, 01:10pm)
ze bych se pridal? tu nedeli bych mohl (18.3 ,14:00)
byl bych radsi pro tvt nez ffa ...zalezi jeste kolik nakonec bude hracu
taky by se mohlo hrat na bloodmooru na bridge mape? (ta arena mi prijde celkem mala ...)
co vy na to?
btw v pravidlech mas ze se nesmi replenish, ale pak pises ze ano... takze co plati?
aj, na to jsem zapomnel,
replenish life se smibudes nahradnik ok?

stejne se mi zda, ze nekdo nakonec nemuze prijit