d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ### Ironman 2007 ### > pojdte si zahrat :)
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 3 2007 05:08pm
streda 36.16.1998 gogo xd
edit free spamm xd

This post was edited by Lua on Mar 3 2007 05:08pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 4 2007 05:01am
Quote (undead_lord @ Sat, 3 Mar 2007, 19:55)
Quote (undead_lord @ Thu, Mar 1 2007, 02:52pm)
edit atm jsou prihlaseni:

undead_lord
Sobcz
Hero_cz
MrReaper
sapier
fifky-ova
mike de sade
kutler



prosim tyto lidi o nazor, kdy by se jim to nejvice vyhovalo.

Ja
nedele 10-18
streda 14-18


pokud myslite nedeli 11.3 tak nedele... ve stredu nemuzu urcite, mam do 16:20 skolu
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 4 2007 05:45am
streda wink.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Mar 5 2007 11:00am
nedele nebo sobota vecer
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Mar 5 2007 11:20am
Quote (hero_cz @ Mon, 5 Mar 2007, 18:00)
nedele nebo sobota vecer


souhlas tongue.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 5 2007 11:20am
Quote (undead_lord @ Thu, Mar 1 2007, 02:52pm)
edit atm jsou prihlaseni:

undead_lord - nedele
Sobcz          - streda
Hero_cz      - kdykoli
MrReaper    - nedele
sapier          - nedele
fifky-ova   
mike de sade - streda
kutler            kdykoli




Vidim to tak na na nedeli za 18.3 okolo 14:00
co vy na to?
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 6 2007 06:39am
Quote (undead_lord @ Mon, Mar 5 2007, 05:20pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Mar 1 2007, 02:52pm)
edit atm jsou prihlaseni:

undead_lord - nedele
Sobcz          - streda
Hero_cz      - kdykoli
MrReaper    - nedele
sapier          - nedele
fifky-ova   
mike de sade - streda
kutler            kdykoli




Vidim to tak na na nedeli za 18.3 okolo 14:00
co vy na to?


18.3. okolo 14:00 je pro mì ještì docela daleko, ale budu s tím pøedbìžnì poèítat :-)
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Mar 6 2007 07:10am
ze bych se pridal? tu nedeli bych mohl (18.3 ,14:00)

byl bych radsi pro tvt nez ffa ...zalezi jeste kolik nakonec bude hracu

taky by se mohlo hrat na bloodmooru na bridge mape? (ta arena mi prijde celkem mala ...)

co vy na to?

btw v pravidlech mas ze se nesmi replenish, ale pak pises ze ano... takze co plati?
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 6 2007 07:14am
Quote (Rakiii @ Tue, Mar 6 2007, 01:10pm)
ze bych se pridal? tu nedeli bych mohl (18.3 ,14:00)

byl bych radsi pro tvt nez ffa ...zalezi jeste kolik nakonec bude hracu

taky by se mohlo hrat na bloodmooru na bridge mape? (ta arena mi prijde celkem mala ...)

co vy na to?

btw v pravidlech mas ze se nesmi replenish, ale pak pises ze ano... takze co plati?


aj, na to jsem zapomnel, replenish life se smi

budes nahradnik ok? biggrin.gif
stejne se mi zda, ze nekdo nakonec nemuze prijit
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 6 2007 07:59am
Quote (undead_lord @ Tue, Mar 6 2007, 02:14pm)
Quote (Rakiii @ Tue, Mar 6 2007, 01:10pm)
ze bych se pridal? tu nedeli bych mohl (18.3 ,14:00)

byl bych radsi pro tvt nez ffa ...zalezi jeste kolik nakonec bude hracu

taky by se mohlo hrat na bloodmooru na bridge mape? (ta arena mi prijde celkem mala ...)

co vy na to?

btw v pravidlech mas ze se nesmi replenish, ale pak pises ze ano... takze co plati?


aj, na to jsem zapomnel, replenish life se smi

budes nahradnik ok? biggrin.gif
stejne se mi zda, ze nekdo nakonec nemuze prijit


mozna budes moct misto me Raketaku ... nevim esli mam v nedeli cas wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll