Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 07:12pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 17 2006, 06:45pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Oct 16 2006, 08:04pm)
hmm, tak mam novou sign na konec sve kariery profesionalniho hrace diabla.
nechci slyset zadne negativni nazory

)
Dekuji moc Jirko (killer111)tady nic neni vo tom že nemùžu postovat..

a myslim že sem ti øek jen tu pozivitní èást

hmm, mam 100 chuti rict ti tu negativni...
zomg Viky.. neber si to tak .. to sem jen plácal sraèky jak je mym dobrym zvykem ..

...
Quote (Killer111 @ Tue, Oct 17 2006, 07:10pm)
ze ja mu tam mel dat tu Dadu s zizalou julii

asi takovej sig udelam sobovi , ten je na to jako delanej

když mi ho udìláš a bude se mi líbit (nebude to žádná cetka) tak si ho i vemu .. nebo by bylo lepší kdybys to udìlal jako userbar :-)
This post was edited by Sobcz on Oct 17 2006 01:19pm