d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev13456725Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 17 2006 12:40pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 06:38pm)
Quote (Lua @ Tue, Oct 17 2006, 06:36pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 12:45pm)
pche, to sem chtel dat vsechny fg luovi, ted vsechny moje fg dostane reap az vse prodam smile.gif


ehm chtel si slyset nazor vsechny bys mi je ani nedal byl bych rad kdybych videl 0.1fg to neuvidim ani to mozna jo viky je hodny clovicek a ma moc hezkej novej sign xDDD


s timhle di taky do haje...
ale pochybuji, ze o tom cloveku neco vis a soudis ho a odsuzujes...


myslim že každýmu je ten èlovìk na tvym sigu uprdele.. každej vodsuzuje tebe .. biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 17 2006 12:43pm
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 17 2006, 06:40pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 06:38pm)
Quote (Lua @ Tue, Oct 17 2006, 06:36pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 12:45pm)
pche, to sem chtel dat vsechny fg luovi, ted vsechny moje fg dostane reap az vse prodam smile.gif


ehm chtel si slyset nazor vsechny bys mi je ani nedal byl bych rad kdybych videl 0.1fg to neuvidim ani to mozna jo viky je hodny clovicek a ma moc hezkej novej sign xDDD


s timhle di taky do haje...
ale pochybuji, ze o tom cloveku neco vis a soudis ho a odsuzujes...


myslim že každýmu je ten èlovìk na tvym sigu uprdele.. každej vodsuzuje tebe .. biggrin.gif



na tvuj nazor se te nikdo neptal...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 17 2006 12:45pm
we luv ya Viky.. (ty víš že se mi vo tobì zdá wink.gif )

This post was edited by Sobcz on Oct 17 2006 01:12pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 17 2006 01:02pm
na tohle muzu udelat jen jedno a to je "8("
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 17 2006 01:10pm
ze ja mu tam mel dat tu Dadu s zizalou julii biggrin.gif

asi takovej sig udelam sobovi , ten je na to jako delanej biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 17 2006 01:12pm
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 17 2006, 06:45pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Oct 16 2006, 08:04pm)
hmm, tak mam novou sign na konec sve kariery profesionalniho hrace diabla.

nechci slyset zadne negativni nazory smile.gif)


Dekuji moc Jirko (killer111)


tady nic neni vo tom že nemùžu postovat.. biggrin.gif a myslim že sem ti øek jen tu pozivitní èást biggrin.gif


hmm, mam 100 chuti rict ti tu negativni...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 17 2006 01:17pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 07:12pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 17 2006, 06:45pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Oct 16 2006, 08:04pm)
hmm, tak mam novou sign na konec sve kariery profesionalniho hrace diabla.

nechci slyset zadne negativni nazory smile.gif)


Dekuji moc Jirko (killer111)


tady nic neni vo tom že nemùžu postovat.. biggrin.gif a myslim že sem ti øek jen tu pozivitní èást biggrin.gif


hmm, mam 100 chuti rict ti tu negativni...


zomg Viky.. neber si to tak .. to sem jen plácal sraèky jak je mym dobrym zvykem .. tongue.gif ...

Quote (Killer111 @ Tue, Oct 17 2006, 07:10pm)
ze ja mu tam mel dat tu Dadu s zizalou julii biggrin.gif

asi takovej sig udelam sobovi , ten je na to jako delanej biggrin.gif


když mi ho udìláš a bude se mi líbit (nebude to žádná cetka) tak si ho i vemu .. nebo by bylo lepší kdybys to udìlal jako userbar :-)

This post was edited by Sobcz on Oct 17 2006 01:19pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 17 2006 01:18pm
prdele pwned by quote.. sad.gif

This post was edited by Sobcz on Oct 17 2006 01:19pm
Member
Posts: 6,530
Joined: Apr 15 2005
Gold: 109,229.00
Oct 17 2006 01:20pm
ja o tom cloveku taky nic nevim a docela by me zajimalo co udelal tak velkeho smile.gif
jinak nektere jeho pisnicky jsou fajn a sem tam si neco poslechnu
a k sigu nevypada spatne, ale ten co jsi mel predtim byl hezci smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 17 2006 02:02pm
Quote (Kutler @ Tue, Oct 17 2006, 07:20pm)
ja o tom cloveku taky nic nevim a docela by me zajimalo co udelal tak velkeho smile.gif
jinak nektere jeho pisnicky jsou fajn a sem tam si neco poslechnu
a k sigu nevypada spatne, ale ten co jsi mel predtim byl hezci smile.gif


dik kute smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456725Next
Closed New Topic New Poll