Quote (Esantin @ Wed, Feb 14 2007, 02:20pm)
Quote (Radmag @ Wed, Feb 14 2007, 08:19am)
Quote (Esantin @ Wed, Feb 14 2007, 05:21am)
Quote (Radmag @ Tue, Feb 13 2007, 10:11pm)
Quote (Esantin @ Tue, Feb 13 2007, 07:47pm)
chci 99 !
mas 99 z 1.09 ...
bohuzel nemam

expired?
ja svoje 2 krasky smazal
smazali mi cely acc, sem nekolik let nehral. predtim sem hral na 56k modemu a nechtelo se mi platit 2k kc / mesic..
proc si je smazal?
kdyz jsem se rozhodl skoncit, smazal sem vsecky chary na vsech accountech, i kdyz u tehle 2 jsem se musel hodne premahat

preci jen jsem se o ne staral i v 1.10 a 1.11, i kdyz jsem obcas mel pauzy, ze jsem par mesicu nehral, tak na BN dojit provetrat tyhle 2, aby neexpirly jsem si vzdycky cas udelal