d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tusim Ze 6.6. Ostrava - Iron Maiden > de tam nekdo ?
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 17 2007 11:45am
Sae nasol volnasky :-) a ty Leri vzmuž se .. wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 17 2007 12:13pm
Quote (Sobcz @ Sat, Feb 17 2007, 05:45pm)
Sae nasol volnasky :-) a ty Leri vzmuž se .. wink.gif


je to liar Sobe, zadne nema. Jedinne co bych ted bral jako "vzmuzit se" je zacit se ucit.
Member
Posts: 4,232
Joined: Dec 22 2005
Gold: 2,700.00
Warn: 10%
Feb 18 2007 04:45am
Quote (Leri @ Sat, Feb 17 2007, 06:13pm)

je to liar Sobe, zadne nema. Jedinne co bych ted bral jako "vzmuzit se" je zacit se ucit.


ty vole Leri, jako kdyby si mluvil za mì....je to divné pojetí slova "vzmužit se" ale bohužel zrovna až moc pøesné sad.gif

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 18 2007 05:34am
Quote (Stéža @ Sun, Feb 18 2007, 10:45am)
Quote (Leri @ Sat, Feb 17 2007, 06:13pm)

je to liar Sobe, zadne nema. Jedinne co bych ted bral jako "vzmuzit se" je zacit se ucit.


ty vole Leri, jako kdyby si mluvil za mì....je to divné pojetí slova "vzmužit se" ale bohužel zrovna až moc pøesné sad.gif


Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 23 2007 01:52am
devil.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 23 2007 07:15am
HUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAA je to jiste. Prave se mi dostal do rukou rozpis maturit, maturuju 5.6.2007, to znamena ze 6.6.2007 IRON MAIDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN smile.gif

Tak kdo jde?biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 23 2007 12:52pm
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 02:15pm)
HUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAA je to jiste. Prave se mi dostal do
rukou rozpis maturit, maturuju 5.6.2007, to znamena ze 6.6.2007 IRON
MAIDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN:)

Tak kdo jde?biggrin.gif


ostrava, pro mì extrémnì daleko navíc 5.6 jdu do misch masche biggrin.gif:D
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 23 2007 01:07pm
Zas nemám bandu co by tam jela se mnou biggrin.gif
Member
Posts: 49
Joined: May 29 2007
Gold: 57.90
Jun 5 2007 01:50pm
no chystal sem se, ale nìjak nevyšly prachy, jako vždy :-l
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 5 2007 02:20pm
Quote (FF-speed @ Wed, 23 May 2007, 21:07)
Zas nemám bandu co by tam jela se mnou biggrin.gif


JA S TEBOU PUDU
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll