d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Mate Cze/svk Jsp ''v Kulach'' / ''na Haku' > dotaznik
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2007 03:39am
Vote byl ne smile.gif poøad budu použivat smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 29 2007 03:45am
Vìtšina lidí se stejnì na netu chová jinak než v RL.

Jinak u lidí se kterýma se neznám v RL je mi to jedno, se kterýma ano, tak tam mi to jedno není. smile.gif

This post was edited by zerkii on May 29 2007 03:47am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2007 03:46am
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:45am)
Vìtšina lidí se na stejnì netu chová jinak než v RL.

Jinak u lidí se kterýma se neznám v RL je mi to jedno, se kterýma ano, tak tam mi to jedno není. smile.gif


a o to ma za vyznam to cos napsal jestli se mužu zeptat ? wink.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 29 2007 03:48am
Quote (Runn3r @ Tue, 29 May 2007, 10:46)
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:45am)
Vìtšina lidí se na stejnì netu chová jinak než v RL.

Jinak u lidí se kterýma se neznám v RL je mi to jedno, se kterýma ano, tak tam mi to jedno není. smile.gif


a o to ma za vyznam to cos napsal jestli se mužu zeptat ? wink.gif


?

Vyjádøení k topicu, nechápu na co narážíš.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2007 03:49am
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:48am)
Quote (Runn3r @ Tue, 29 May 2007, 10:46)
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:45am)
Vìtšina lidí se na stejnì netu chová jinak než v RL.

Jinak u lidí se kterýma se neznám v RL je mi to jedno, se kterýma ano, tak tam mi to jedno není. smile.gif


a o to ma za vyznam to cos napsal jestli se mužu zeptat ? wink.gif


?

Vyjádøení k topicu, nechápu na co narážíš.


Jenom se ptám tak sorry wink.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 29 2007 03:50am
Quote (Runn3r @ Tue, 29 May 2007, 10:49)
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:48am)
Quote (Runn3r @ Tue, 29 May 2007, 10:46)
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:45am)
Vìtšina lidí se na stejnì netu chová jinak než v RL.

Jinak u lidí se kterýma se neznám v RL je mi to jedno, se kterýma ano, tak tam mi to jedno není. smile.gif


a o to ma za vyznam to cos napsal jestli se mužu zeptat ? wink.gif


?

Vyjádøení k topicu, nechápu na co narážíš.


Jenom se ptám tak sorry wink.gif


Chceš asi udìlat 100ppd, ne? biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2007 03:51am
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:50am)
Quote (Runn3r @ Tue, 29 May 2007, 10:49)
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:48am)
Quote (Runn3r @ Tue, 29 May 2007, 10:46)
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:45am)
Vìtšina lidí se na stejnì netu chová jinak než v RL.

Jinak u lidí se kterýma se neznám v RL je mi to jedno, se kterýma ano, tak tam mi to jedno není. smile.gif


a o to ma za vyznam to cos napsal jestli se mužu zeptat ? wink.gif


?

Vyjádøení k topicu, nechápu na co narážíš.


Jenom se ptám tak sorry wink.gif


Chceš asi udìlat 100ppd, ne? biggrin.gif


100 ne ale co nejvice wink.gif tongue.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 29 2007 03:53am
Je to tady jak na chatu s tebou, jdu radši na cígo. smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2007 03:56am
Quote (zerkii @ Tue, May 29 2007, 09:53am)
Je to tady jak na chatu s tebou, jdu radši na cígo. smile.gif


nemam cigo ale taky bych si dal biggrin.gif
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
May 29 2007 08:55am
Ano, protoze jste podle me banda prizemnich nedozralych bytosti, kteri si musi sve ego honit na internetu tongue.gif tongue.gif

jedno mi to neni u lidi (kdyz to sumarizuji, jsou tam i nejaky vyjimky), ktere mam z d2 na icq... Ale na druhou stranu, my se zname, ze tongue.gif

Pan Quinn

p.s. ted me napadla jeste jedna vec. Kdyz me nekdo chvali a prirovnava ke mne boha, jedno mi to neni.... Kdo si o mne mysli, ze jsem nafoukany arogantni kokot vyjebany, prosim, pozdratev se s mymi hemeroidy...smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll