Jirka: mno fajn, budem se tu o tom hadat klidne donekonecna, ale me to za to nestoji... ale treba Call to Arms nebo House of Death (doufam ze mam spravne nazvy) jsou speedové teda dost... ale me je to fuk...
Leri: supeeeer tak to je ulet, neriakm ze to neni pravda ale treba zrovna Edguy maji dve pisnicky na Power Metal Kolekci z lonskoho roku

takze abych to shrnul: Heav/Power/Speed jsou tak podobne styly ze hadat se o nich je picovina... dal to resit nebudu, leda by tady nekdo rekl neco opravdu postatneho