Quote (Lua @ Sat, Feb 17 2007, 05:15pm)
ne milý zero tady je to protože me zaèal první buzerovat lerák btw jenom mì
btw zero sou ty i horší posty tak proè zase si zasedl na mì a buzerujete všichni jen mì? xd
vsadim se že to udìlat naký tvùj kámoš tak neøekneš ani tuk o tom to právì je
Vyjimecne tady ma zero pravdu, sry luo

Quote (MrReaper @ Sat, Feb 17 2007, 11:10am)

Luaku ty jsi marny... ja jsem si pred dvema mesicema rekl ze prestavam s kourenim (kouril jsem asi stejne jako ty) a proste jsem prestal, od te dobyj sem obrazil asi 5-6 akci a
kdyz mi nekdo nabidne cigo tak proste reknu ne. Kdyz cigo, tak pro vsechny.. a i kdyby mi s tim prestat neslo tak lehce tak to nebudu rozpitvavat tady na foru do posledniho detailu... Muzes mi rict co z toho mas (mimo trochy postu a par zaminek k hadkam) ?
edit: btw pokud to beres tak jak jsi napsal tak jsme tady notorici vsichni, kazdej si da sem tam pivo...