Quote (Sobcz @ Sat, Sep 27 2008, 09:37pm)
retardi co maj základku a myslej si jak sou moudrý a hned by někoho stavěli před zeď a stříleli, předsudky (hlavně starší generace), politickej systém bez žádný pořádný pravicový strany, socani a zelený, kalousek, němci na dovolený, náckové + všechny radikální skupiny, lidi co kouřej a pak se léčej na výdaje daňovejch poplatníků, lidi co ti kouřej pod držku, namachrovaný dementy s dírou ve vejfuku co přejížděj malý děti na ostrůvkách tramvají, metrosexuály, lidi co jsou součástí ghetta/crew/atd. , úchyláci, ta menšina kerý doma bouchly kamna a sou celí od sazí, lidi co dělaj v mekáči a řikaj tomu práce,
+ babky v meziměstkejch autobusech co nahlas řešej světový problémy a navrhujou strašně skvělý a jednoduchý řešení (tzv. odbornice)
A HLAVNĚ !! LIDI CO ROZEBÍRAJ RÁDOBY FILOSOFICKÝ VĚCI NA ŇÁKYM ZASRANYM FÓRU
dik sobe. JA chtě jen udělat normalní topic, ale zapoměl jsem že to tady nepůjde