d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev13456717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 28 2008 03:07am
Quote (Sobcz @ Sat, Sep 27 2008, 09:37pm)
retardi co maj základku a myslej si jak sou moudrý a hned by někoho stavěli před zeď a stříleli, předsudky (hlavně starší generace), politickej systém bez žádný pořádný pravicový strany, socani a zelený, kalousek, němci na dovolený, náckové + všechny radikální skupiny, lidi co kouřej a pak se léčej na výdaje daňovejch poplatníků, lidi co ti kouřej pod držku, namachrovaný dementy s dírou ve vejfuku co přejížděj malý děti na ostrůvkách tramvají, metrosexuály, lidi co jsou součástí ghetta/crew/atd. , úchyláci, ta menšina kerý doma bouchly kamna a sou celí od sazí, lidi co dělaj v mekáči a řikaj tomu práce,
+ babky v meziměstkejch autobusech co nahlas řešej světový problémy a navrhujou strašně skvělý a jednoduchý řešení (tzv. odbornice)

A HLAVNĚ !! LIDI CO ROZEBÍRAJ RÁDOBY FILOSOFICKÝ VĚCI NA ŇÁKYM ZASRANYM FÓRU


dik sobe. JA chtě jen udělat normalní topic, ale zapoměl jsem že to tady nepůjde smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 03:15am
Quote (ghetofu @ Sun, Sep 28 2008, 10:07am)
dik sobe. JA chtě jen udělat normalní topic, ale zapoměl jsem že to tady nepůjde smile.gif


odpustíš mi to ? rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 28 2008 03:15am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 09:15am)
odpustíš mi to ? rofl.gif


Nevím ty jsi na mě nikdy nebyl hodnej smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 03:16am
Quote (ghetofu @ Sun, Sep 28 2008, 10:15am)
Nevím ty jsi na mě nikdy nebyl hodnej smile.gif


to sou ty předsudky proti masožroutům .. rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 28 2008 03:18am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 09:16am)
to sou ty předsudky proti masožroutům .. rofl.gif


no jo mrtvoložrouti smile.gif na ty prdím smile.gif to si musí uvědomit sami smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 03:19am
Quote (ghetofu @ Sun, Sep 28 2008, 10:18am)
no jo mrtvoložrouti smile.gif na ty prdím smile.gif to si musí uvědomit sami smile.gif


já sem si uvědomil, že člověk je od přírody všežravec tongue.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 28 2008 03:20am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 09:19am)
já sem si uvědomil, že člověk je od přírody všežravec tongue.gif


To pochybuji to ti tlučou do hlavy od mala ve škole smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 03:26am
Quote (ghetofu @ Sun, Sep 28 2008, 10:20am)
To pochybuji to ti tlučou do hlavy od mala ve škole smile.gif


škoda že nemáme víc žaludků, špičatý zuby.... ghetofu nedával na biologii pozor protože byl zaslepenej svojí vírou tongue.gif a nevim proč si za každou cenu musíš myslet opak toho, co tvrděj odborníci tongue.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 28 2008 03:28am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 09:26am)
škoda že nemáme víc žaludků, špičatý zuby.... ghetofu nedával na biologii pozor protože byl zaslepenej svojí vírou tongue.gif a nevim proč si za každou cenu musíš myslet opak toho, co tvrděj odborníci tongue.gif


To je tvoje věc sobiku smile.gif ja jen vím, že podle určitých teorii o bodu zlomu v přelidnění se mluví stejně o tom že všichni budou muset být nuceně vegetariani smile.gif

A taky že jako vegetarian můžeš naprosto normálně žít a přežít smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 03:30am
Quote (ghetofu @ Sun, Sep 28 2008, 10:28am)
To je tvoje věc sobiku smile.gif ja jen vím, že podle určitých teorii o bodu zlomu v přelidnění se mluví stejně o tom že všichni budou muset být nuceně vegetariani smile.gif

A taky že jako vegetarian můžeš naprosto normálně žít a přežít smile.gif


přece jenom si ghetofu .. to neni nic normálního rofl.gif .. nj všichni se spikli proti chudáčkům zvířátkům ... je to smutný sad.gif ale když zvířátko zlobí tak ho prostě musíme zabít a sníst tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456717Next
Add Reply New Topic New Poll