d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tetování > Máte? Chcete? Co Se Vam Libilo ?
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 22 2008 12:37am


Tak treba toto tetovani bych na sve pritelkyni urcite snesl fakt pekne!



tak neco podobnyho bych chtel



jako to predtim trosku jinak fakt pekny veci


This post was edited by Jameess on Sep 22 2008 12:40am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 22 2008 12:51am
Quote (undead_lord @ Sun, Sep 21 2008, 08:48pm)
to musite byt verni jedny holce? smile.gif


panic promluvil rofl.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Sep 22 2008 02:57am
mam jedno.. stačí.. víc nechci wink.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 22 2008 03:18am
Quote (Enigmma @ Mon, Sep 22 2008, 08:57am)
mam jedno.. stačí.. víc nechci wink.gif


a jaky mas ? se pochlub
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 22 2008 06:48am
Quote (undead_lord @ Sun, Sep 21 2008, 09:34pm)
to s ni budes chrapat 50let? smile.gif


asi bych ti rozumněl. wink.gif tetovani mam taky. mam 3 tetovani a tetovani ještě bude.Dalši navrh bude.

na krk tohle k podbřišku wink.gif pikové eso na předloktí. oks.

This post was edited by Runn3r on Sep 22 2008 06:52am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 22 2008 07:58am
James : ty kridla jsou moc hezke smile.gif mel by jsi pritelkyni premluvit wink.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 22 2008 08:29am
Quote (fifky-OVA @ Mon, Sep 22 2008, 01:58pm)
James : ty kridla jsou moc hezke smile.gif mel by jsi pritelkyni premluvit wink.gif


smile.gif ona je ma kamoska smile.gif a fakt ji to sekne... ale mladouz do toho asi nepremluvim.... biggrin.gif


RUnner:Zajimavy tetovani a muzu duvod toho pikovyho esa na predlokti nebo proste jen tak ? ( chapes jestli to neco znaci nebo jen protoze se to libi )
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 22 2008 10:01am
Quote (Jameess @ Mon, Sep 22 2008, 03:29pm)
smile.gif ona je ma kamoska smile.gif a fakt ji to sekne... ale mladouz do toho asi nepremluvim.... biggrin.gif


RUnner:Zajimavy tetovani a muzu duvod toho pikovyho esa na predlokti nebo proste jen tak ? ( chapes jestli to neco znaci nebo jen protoze se to libi )


Mezi námi děvčaty.Vypada to moc stylově.Myslim že se mi to na mě bude líbit.Od toho se nechavam tetovat tongue.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Sep 22 2008 11:02am
mno.. je to vyriznuty z fotky a foceny z boku.. ale... jinak to mam zezadu na krku.. jako krapitek pod krkem.. mno sak si udelejte obrazek sami.. tongue.gif

http://img381.imageshack.us/my.php?image=kerkact5.jpg

snad jsem ten link dala dobre.. Kdyz ne, tak pisnete..
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 22 2008 11:47am
Nejlepší tetování má Michael Scofield!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll