Quote (Kebs @ Mon, Aug 11 2008, 10:56am)
a ja si myslim ze ti nikdo dlouho nedal nadrzku
proc by mi nekdo mel davat na drzku?
ja vychazim v pohode s lidma, co maj IQ apson o trosku vetsi nez vyplavenej, uhynulej vorvan.
This post was edited by Sentinel4 on Aug 11 2008 05:00am