Quote (Wourly @ Sun, Jul 27 2008, 10:39am)
TAK TO JSI O HODNĚ LEPŠÍ KDYŽ JSI NAPSAL VÍC SLOV!
lol failed! kdo rika ze chci bejt lepsi? tady vubec nejde o me..ty si furt myslis ze je to nejaka hra o tom kdo rekne vic nadavek nebo kdo bude lepsi?navic kazdej tady vi ze vsichni ostatni lidi jsou tady lepsi nez ty. ja rikam neco o tobe a ty si myslis ze se tim chci vytahovat?takovou potrebu jako ty nemam.a navic to pozna kazdej sam jestli sem lepsi nez ty. proto uz na tebe seru, jenom tu stracim cas s timhletym mongolem na urovni prvoka.proste uz drz hubu nebo rekni neco smysluplnyho...
ja si jenom myslim ze od ted co reknes uz bude stejnak jedno protoze si kazdej clovek udelal uz obrazek z mych prispevku o tom jaka je pravda.
This post was edited by EnerGyVialD2jsp on Jul 27 2008 02:59am