kolena a spagety .... ale ono to je jedno, chutna to stejne

Ale jedine nejaky poradny, panzani, chigi ... a dalsi 2 druhy italskejch, ktery ted nevim nazvy. Ty nektery cesky jsou desny sracky rozvarujicise

A pak ma bejt clovek valstnec, kdyz je ztoho pak brecka ...
This post was edited by firebird_cz on Jul 7 2008 01:17am