d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gz Speed > Trade Moderator
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 5 2008 12:01am
Quote (EGY @ Sat, 5 Jul 2008, 07:29)
a co jako ?


Vubec nic ...
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 5 2008 12:07am
Quote (CarodeJ @ Sat, 5 Jul 2008, 08:01)
Vubec nic ...


tak jasne ze kazdy vime ze jde den mesic rok ja jen rikam ze mesic den rok neni zadna picovina jak pise DJVibrejtr
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 5 2008 12:34am
Quote (EGY @ Sat, 5 Jul 2008, 08:07)
tak jasne ze kazdy vime ze jde den mesic rok ja jen rikam ze mesic den rok neni zadna picovina jak pise DJVibrejtr


muzes napsat 56 min 14 hod a 24 sec a lidi to pochopi, nemuzes ale napsat 56:14:24 a rikat ze to je to stejny



stejne tak muzes napsat mar 7 2005, ale dopici nemuzes napsat 03.07.2005 to znamena neco jinyho

muzes napsat 34° 24' 38", muzes napsat 24' 34° 38", ale nemuzes napsat 38-34-24.... ffs


ffs co je tezkyho na tom pochiit ze kdyz se pisou jenom cisla, tak maj nejaky dany poradi a nemuzes si je jak chces prohazovat? ofc kdyz piset cisla + "vysvetlivky" tak si je muzes seradit jak chces, ale to je PROBOHA jinej pripad
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 5 2008 01:25am
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 5 Jul 2008, 07:34)
muzes napsat 56 min 14 hod a 24 sec a lidi to pochopi, nemuzes ale napsat 56:14:24 a rikat ze to je to stejny



stejne tak muzes napsat mar 7 2005, ale dopici nemuzes napsat 03.07.2005 to znamena neco jinyho

muzes napsat 34° 24' 38", muzes napsat 24' 34° 38", ale nemuzes napsat 38-34-24.... ffs


ffs co je tezkyho na tom pochiit ze kdyz se pisou jenom cisla, tak maj nejaky dany poradi a nemuzes si je jak chces prohazovat? ofc kdyz piset cisla + "vysvetlivky" tak si je muzes seradit jak chces, ale to je PROBOHA jinej pripad



ty seš prostě natvrdlej jak karbecojc játra. Uplně blbej seš.
Member
Posts: 3
Joined: Jul 4 2008
Gold: 0.00
Jul 5 2008 02:05am
gz.

btw kdy prebiras po njaguarovi sites?
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 5 2008 02:16am
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 5 Jul 2008, 01:25)
YYYY-MM-DD nebo DD-MM-YYYY se pouziva


MM-DD-YYYY je picovina kera se pouziva mozna jenom nekde u vas


to je tak strasne velka picovina jak kdybys napsal 56:14:24 a myslel si tim 14 hod 56 min a 24 sec... omfg


MM-DD-YYYY je picovina ktera se pouziva ve vsech statech kde jsou imperialni jednotky (např. Velká Británie), nevím co se ti na tom nezdá, furt je to lepší než když někdo píše YY-MM-DD
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 5 2008 02:57am
gz
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jul 5 2008 03:31am
gz

btw proc resite ty date, dyt je to uplne sumak rofl.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 5 2008 03:59am
Quote (st3pix @ Sat, 5 Jul 2008, 09:25)
ty seš prostě natvrdlej jak karbecojc játra. Uplně blbej seš.


Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 5 2008 07:35am
chapavým to doteče wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll