Quote (st3pix @ Thu, 3 Jul 2008, 19:19)
jak jsem psal výš, zkus si smitera s BA proti čemukoli s holyfreeze a zapláčeš kámo

btw, proti babovi samozřejmě nebězíš, ale CHODÍŠ a hlavně telíš před babu (neboli ve směru kam se točí). BA se používá jen proti charům kde nehrozí holy freeze (všecko krom baba a smiterů)
v tomhle nemas pravdu

jediny rozdil mezi ba a pb krome strg/dex req a range:
s pb mas skoro urcite max ias smite
s ba musis mit vic coz omezuje tvuj gear