d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ~__ Potrebuju Radu Ohledne Smiteru!!! __~ > Jaky Sou Na Ladderu Exilky?
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 3 2008 12:22pm
Quote (st3pix @ Thu, 3 Jul 2008, 20:19)
jak jsem psal výš, zkus si smitera s BA proti čemukoli s holyfreeze a zapláčeš kámo smile.gif

btw, proti babovi samozřejmě nebězíš, ale CHODÍŠ a hlavně telíš před babu (neboli ve směru kam se točí). BA se používá jen proti charům kde nehrozí holy freeze (všecko krom baba a smiterů)


ja sem to uz hraval a jeste sem kuli tomu nikdy nebrecel, ale tak jako uvedomujes si ze kdyz uznam ze mas pravdu tak to v ty hlavni otazce nahrava me?

icon_pointr.gif pokud teda jdes coa grief pb build tak je proste vortex >>> st bez debat biggrin.gif
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jul 3 2008 12:28pm
Quote (st3pix @ Thu, 3 Jul 2008, 19:19)
jak jsem psal výš, zkus si smitera s BA proti čemukoli s holyfreeze a zapláčeš kámo smile.gif

btw, proti babovi samozřejmě nebězíš, ale CHODÍŠ a hlavně telíš před babu (neboli ve směru kam se točí). BA se používá jen proti charům kde nehrozí holy freeze (všecko krom baba a smiterů)


v tomhle nemas pravdu smile.gif

jediny rozdil mezi ba a pb krome strg/dex req a range:

s pb mas skoro urcite max ias smite
s ba musis mit vic coz omezuje tvuj gear
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2008 12:29pm
vite co?
berte to tak ze vortek je hezci.
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jul 3 2008 12:30pm
Quote (Karbec @ Thu, 3 Jul 2008, 19:29)
vite co?
berte to tak ze vortek je hezci.


no nevim... vetsina smiteru ma strg bug smile.gif
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 3 2008 12:30pm
Quote (Karbec @ Thu, 3 Jul 2008, 20:29)
vite co?
berte to tak ze vortek je hezci.


a hlavne st je hammer shield, takze smiter by mel mit svuj vlastni biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2008 12:42pm
Quote (DJVibrejtr @ Thu, 3 Jul 2008, 20:30)
a hlavne st je hammer shield, takze smiter by mel mit svuj vlastni biggrin.gif


monarch biggrin.gif
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jul 3 2008 12:42pm
Quote (DJVibrejtr @ Thu, 3 Jul 2008, 19:30)
a hlavne st je hammer shield, takze smiter by mel mit svuj vlastni biggrin.gif


zaka
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 3 2008 12:43pm
Quote (DJVibrejtr @ Thu, 3 Jul 2008, 20:30)
a hlavne st je hammer shield, takze smiter by mel mit svuj vlastni biggrin.gif


sigon's !
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2008 12:43pm
Quote (undead_lord @ Thu, 3 Jul 2008, 20:42)
zaka


zaka je hnusnej.. vortex heart.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 4 2008 02:42am
Hsaru's Buckler

e:
Nebo Pelta Lunata

This post was edited by Wourly on Jul 4 2008 02:42am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll