d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Diablo Iii > Hehe A Kdo Neveril..
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Jun 28 2008 07:59am
Quote (Dieoncommand @ Sat, 28 Jun 2008, 14:53)
nikto ta nenuti tocit s kamerou, nastavis si jeden pohlad a hras tak celu hru


a proc teda na vsech gameplay videich napriklad z wowka vsichni hrajou tak ze si toci pri hrani kamerou ?? pokud by to takhle zafixovat slo, tak tim muzes byt v nevyhode - mensi rozhled atd treba ne? proste ale ty hry jsou primarne udelany jako FULL 3D a ja to nemam rad ... s Diablem se takovyhle hry prsote ani srovnavat nedaji imho

Spravny RPG nemuze byt takhle ve full 3D jak je wow a podobny picoviny smile.gif v tom je Diablo (pripadne i dalsi hry jako treba Titan Quest) neprekonatelne, a je to jeden z hlavnich duvodu, proc nikdy nebudu hrat wow, kdezto diablo jo smile.gif

btw. i kdyz to zafixujes, koukas pak svymu hrdinovi na zada a je to jak debilni Lara Croft pro zmenu .... proste NENI TO ONO .....

This post was edited by Enormous on Jun 28 2008 08:01am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 28 2008 08:00am
Quote (Enormous @ Sat, Jun 28 2008, 01:46pm)
jak to muzes srovnavat s nakou divnou 3D hrou, kde jde tocit jakkoliv kamera, tj muezs se na hrdinu koukat zepredu zezadu shora zespoda atd ....

ja takovyhle hry nemam rad prave kvuli orientaci - prijde mi to strasne neprehledny na orientaci kde jsem , kdyz jde tocit libovolne s kamerou, a proto takovy hry zasadne nehraju (at uz je to wow, lineage, nebo posledne co jsem zkousel LOTR online....)

jak je videt z gameplay videa D3, tak vse vidis furt z vrchu a kameru muzes jen priblizovat a oddalovat, rozhodne ne vsak s ni tocit, takze naprosto idealni! A to je to, proc Diablo > All .... grafika muze byt uchvatna i bez toho zkurvenyho FULL 3D jak to maji ty novy hry vsechyn skoro ....


hovno.. myslel jsem graficky atd ne herne kurva dpc
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 28 2008 08:13am
Quote (Enormous @ Sat, 28 Jun 2008, 14:59)
a proc teda na vsech gameplay videich napriklad z wowka vsichni hrajou tak ze si toci pri hrani kamerou ?? pokud by to takhle zafixovat slo, tak tim muzes byt v nevyhode - mensi rozhled atd treba ne? proste ale ty hry jsou primarne udelany jako FULL 3D a ja to nemam rad ... s Diablem se takovyhle hry prsote ani srovnavat nedaji imho

Spravny RPG nemuze byt takhle ve full 3D jak je wow a podobny picoviny smile.gif v tom je Diablo (pripadne i dalsi hry jako treba Titan Quest) neprekonatelne, a je to jeden z hlavnich duvodu, proc nikdy nebudu hrat wow, kdezto diablo jo smile.gif

btw. i kdyz to zafixujes, koukas pak svymu hrdinovi na zada a je to jak debilni Lara Croft pro zmenu .... proste NENI TO ONO .....


lebo zli a vypocitavi ludia sa skryvaju sade za stlpami za stromami za schodami biggrin.gif a ked si tocis kameru mozes kukat hoc kde

a zrazu ani nevis jako uz si mrtvy biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 28 2008 10:09am
no vypadá to mastně ^^
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jun 28 2008 10:26am
Quote (FF-speed @ Sat, 28 Jun 2008, 12:59)
tuto čtěte - http://eu.blizzard.com/diablo3


Pravý horní roh - gameplay video


Koukněte taky na cinematics, taky fajn wink.gif

+

http://www.pcgames.de/aid,638143/Erster_Diablo-3-Trailer_erschienen/
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 28 2008 11:31am
super, to bude hit

Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 28 2008 11:34am
Quote (Killer111 @ Sat, 28 Jun 2008, 18:31)
super, to bude hit


mi řekni jedinou hru od blizzardu co nebyla hit biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 28 2008 12:24pm
Quote (st3pix @ Sat, Jun 28 2008, 06:34pm)
mi řekni jedinou hru od blizzardu co nebyla hit biggrin.gif


tak právě proto to bude hit ne smile.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 28 2008 12:49pm
takovy 3d nebude good na pvp
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 28 2008 01:11pm
uz se tesim na poradny maso no konecne kdyz se podivate napriklad na to gameplay , uplne me uchvatilo jak je barb shazoval z toho mostu , nebo jak drtil to prostredi , jinak k witch doctorovi - rekl bych neco jako vylepsenej necro
a net tam ofc bude... pro 8 lidi , jdete na oficialni forum o dia 3.
jinak kdo rika ze to bude crap at jde do prdele cus
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll