Quote (Dieoncommand @ Sat, 28 Jun 2008, 14:53)
nikto ta nenuti tocit s kamerou, nastavis si jeden pohlad a hras tak celu hru
a proc teda na vsech gameplay videich napriklad z wowka vsichni hrajou tak ze si toci pri hrani kamerou ?? pokud by to takhle zafixovat slo, tak tim muzes byt v nevyhode - mensi rozhled atd treba ne? proste ale ty hry jsou primarne udelany jako FULL 3D a ja to nemam rad ... s Diablem se takovyhle hry prsote ani srovnavat nedaji imho
Spravny RPG nemuze byt takhle ve full 3D jak je wow a podobny picoviny

v tom je Diablo (pripadne i dalsi hry jako treba Titan Quest) neprekonatelne, a je to jeden z hlavnich duvodu, proc nikdy nebudu hrat wow, kdezto diablo jo

btw. i kdyz to zafixujes, koukas pak svymu hrdinovi na zada a je to jak debilni Lara Croft pro zmenu .... proste NENI TO ONO .....
This post was edited by Enormous on Jun 28 2008 08:01am