Quote (Enigmma @ Tue, Jun 17 2008, 12:19pm)
Taky bych to být tebou nijak neřešila...

dekuju aspon nekdo se mi konecne zastal

ja myslim ze za svuj vek kterej by mel byt v teto hre prumerem nebo malinko podprumerem bych se nemel stidet .. at si trhnou uz se tesim at uz je vecer

jo a enicko znas jirku ne??? ma na jsp nick : jika_xd a na bnetu cerna_hora ... proste black ... s tim budu zase jedna parta jako vzdy a asgi se svym brachou se mozna taky pridaj ... mam na ne mobil takze to bude lepsi nez naka parta domlouvat tady ktera se rozpadne

stalo by to za to a byla by sranda
This post was edited by Black_WoH on Jun 17 2008 06:29am