d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hmmm Tak Reset Bude Az V 18:00 > +/- Par Hod
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 17 2008 06:00am
Quote (Black_WoH @ Tue, 17 Jun 2008, 12:32)
fu off ja mam celej tejden praxi posledni tejden na kterej musim bejt od 6 rano do 12 jinak budu nadelavat o prazdninach -.-

doufam ze to bude nekdy tak v 8 to akorat pridu s modelem a muzem hrat smile.gif akorat rano v 05:30 musim na praxi sad.gif seru na spani


odkdy je na zakladni skole nejaka praxe ?
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 17 2008 06:04am
Quote (unknown_spirit @ Tue, Jun 17 2008, 12:00pm)
odkdy je na zakladni skole nejaka praxe ?


od ty doby co je svet dementni ze ??? i kdybych tam chodil co je na tom? smile.gif akorat vetsi legrace ze decko je lepsi nez teen ...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 06:06am
Quote (Black_WoH @ Tue, Jun 17 2008, 01:04pm)
od ty doby co je svet dementni ze ??? i kdybych tam chodil co je na tom? smile.gif akorat vetsi legrace ze decko je lepsi nez teen ...


proč do sebe pořad mrdate vy hloupé píče ?

/e: okp komplexak , Black_woh dement že se nechvam n/c fu both.

This post was edited by Runn3r on Jun 17 2008 06:07am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 17 2008 06:12am
Quote (Runn3r @ Tue, Jun 17 2008, 12:06pm)
proč do sebe pořad mrdate vy hloupé píče ?

/e: okp komplexak , Black_woh dement že se nechvam n/c fu both.


nevim proc vzdy naka blba pica jako unknown zacne hlasit a narazet na muj vek asi je fakt blba pica sad.gif
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 17 2008 06:15am
Quote (Black_WoH @ Tue, 17 Jun 2008, 13:12)
nevim proc vzdy naka blba pica jako unknown zacne hlasit a narazet na muj vek asi je fakt blba pica sad.gif


nevsimej s hoi, kazdy vi ze je to idiot

This post was edited by undead_lord on Jun 17 2008 06:15am
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 17 2008 06:19am
Quote (Black_WoH @ Tue, Jun 17 2008, 12:12pm)
nevim proc vzdy naka blba pica jako unknown zacne hlasit a narazet na muj vek asi je fakt blba pica sad.gif


Taky bych to být tebou nijak neřešila... kuss.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 17 2008 06:26am
Quote (Enigmma @ Tue, Jun 17 2008, 12:19pm)
Taky bych to  být tebou nijak neřešila...  kuss.gif


dekuju aspon nekdo se mi konecne zastal smile.gif
ja myslim ze za svuj vek kterej by mel byt v teto hre prumerem nebo malinko podprumerem bych se nemel stidet .. at si trhnou uz se tesim at uz je vecer smile.gif

jo a enicko znas jirku ne??? ma na jsp nick : jika_xd a na bnetu cerna_hora ... proste black ... s tim budu zase jedna parta jako vzdy a asgi se svym brachou se mozna taky pridaj ... mam na ne mobil takze to bude lepsi nez naka parta domlouvat tady ktera se rozpadne smile.gif stalo by to za to a byla by sranda smile.gif

This post was edited by Black_WoH on Jun 17 2008 06:29am
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 17 2008 06:28am
Quote (Black_WoH @ Tue, Jun 17 2008, 12:26pm)
dekuju aspon nekdo se mi konecne zastal smile.gif
ja myslim ze za svuj vek kterej by mel byt v teto hre prumerem nebo malinko podprumerem bych se nemel stidet .. at si trhnou uz se tesim at uz je vecer smile.gif


Tak tak smile.gif Jen doufám, že budu mít čas... sad.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 17 2008 08:11am
boze to ste tu vsetci taki noliferi ze musite hrat hned od prvej sekundy resetu ?? a co ?? co sa stane ked by ste hrali az o den alebo dva ?? beriete to niektori prilis vazne
tejk it izi
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Jun 17 2008 08:15am
Quote (AcedraC @ Tue, 17 Jun 2008, 16:11)
boze to ste tu vsetci taki noliferi ze musite hrat hned od prvej sekundy resetu ?? a co ?? co sa stane ked by ste hrali az o den alebo dva ?? beriete to niektori  prilis vazne
tejk it izi


jj ja musim hned od prvni sekundy, uz su domluvenej a stejna nemam co delat, protoze mam mensi studijni volno na posledni zkousku.... tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll