d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Scl Luovo Party ;) > Takže Kdo?
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 16 2008 04:28am
Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 11:26)
ty mas v praci internet?


ano mam ale crap net sad.gif((((((((((((((((( obcas jde obcas ne sad.gif((((((((((((((((((((((( meli by mi tu zaridit naky internet stalej smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 16 2008 04:29am
Quote (hero_cz @ Mon, 16 Jun 2008, 12:28)
ano mam ale crap net sad.gif((((((((((((((((( obcas jde obcas ne sad.gif((((((((((((((((((((((( meli by mi tu zaridit naky internet stalej smile.gif


tjn pro hera vsechno modre z nebe i lepsi internet plx tongue.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 16 2008 04:31am
:-)

zbytecne domluvy, stale se na nekoho vazat s tema vasema partama . . jako by nebylo dost lidi na realmu v open hrach smile.gif ale treba vam to vyjde smile.gif

ja hraju sam, mozna tak akrorat se smudlou jestli prijde biggrin.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 16 2008 04:32am
Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 12:31)
:-)

zbytecne domluvy, stale se na nekoho vazat s tema vasema partama . . jako by nebylo dost lidi na realmu v open hrach smile.gif  ale treba vam to vyjde smile.gif

ja hraju sam, mozna tak akrorat se smudlou jestli prijde biggrin.gif


jj souhlas. a ver ze nevyjde. ostatne jako vzdy
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 16 2008 04:33am
Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 11:31)
:-)

zbytecne domluvy, stale se na nekoho vazat s tema vasema partama . . jako by nebylo dost lidi na realmu v open hrach smile.gif ale treba vam to vyjde smile.gif

ja hraju sam, mozna tak akrorat se smudlou jestli prijde biggrin.gif


te chci videt jak si budes ownit sam s tvima 7 mulama in game^^
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 16 2008 04:34am
No nevím.. Taky si myslím, že budete věčně na někoho čekat, jestli dojde nebo ne.. Já asi pojedu taky sama, max s kanamem a tak.. Ale ještě jsem se ani pořádně nerozhodla, jestli prve začnu hc necra, nebo sc soso.... Uvidim.. Každopádně GL kluci kuss.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 16 2008 04:37am
Quote (EGY @ Mon, Jun 16 2008, 10:32am)
jj souhlas. a ver ze nevyjde. ostatne jako vzdy


kdyby aspoň polovina tak je to furt víc jak dva....
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 16 2008 04:41am
Quote (Lua @ Mon, 16 Jun 2008, 12:37)
kdyby aspoň polovina tak je to furt víc jak dva....


nevim uvidim jak to dopadne ale proste pub je nej ...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 16 2008 04:41am
Quote (hero_cz @ Mon, Jun 16 2008, 10:33am)
te chci videt jak si budes ownit sam s tvima 7 mulama in game^^


ez, vsak uvidis ty prdolo :-) budes valit bulvy!

edit: valit ostatne jako vzdy

This post was edited by Leri on Jun 16 2008 04:41am
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 16 2008 04:42am
Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 11:41)
ez, vsak uvidis ty prdolo :-) budes valit bulvy!


uz se tesim ty botere^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll