☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Scl Luovo Party ;) > Takže Kdo?
Prev
1
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1256
Replies: 56
Track Topic
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#41
Jun 16 2008 04:28am
Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 11:26)
ty mas v praci internet?
ano mam ale crap net
((((((((((((((((( obcas jde obcas ne
((((((((((((((((((((((( meli by mi tu zaridit naky internet stalej
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#42
Jun 16 2008 04:29am
Quote (hero_cz @ Mon, 16 Jun 2008, 12:28)
ano mam ale crap net
((((((((((((((((( obcas jde obcas ne
((((((((((((((((((((((( meli by mi tu zaridit naky internet stalej
tjn pro hera vsechno modre z nebe i lepsi internet plx
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#43
Jun 16 2008 04:31am
:-)
zbytecne domluvy, stale se na nekoho vazat s tema vasema partama . . jako by nebylo dost lidi na realmu v open hrach
ale treba vam to vyjde
ja hraju sam, mozna tak akrorat se smudlou jestli prijde
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#44
Jun 16 2008 04:32am
Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 12:31)
:-)
zbytecne domluvy, stale se na nekoho vazat s tema vasema partama . . jako by nebylo dost lidi na realmu v open hrach
ale treba vam to vyjde
ja hraju sam, mozna tak akrorat se smudlou jestli prijde
jj souhlas. a ver ze nevyjde. ostatne jako vzdy
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#45
Jun 16 2008 04:33am
Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 11:31)
:-)
zbytecne domluvy, stale se na nekoho vazat s tema vasema partama . . jako by nebylo dost lidi na realmu v open hrach
ale treba vam to vyjde
ja hraju sam, mozna tak akrorat se smudlou jestli prijde
te chci videt jak si budes ownit sam s tvima 7 mulama in game^^
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#46
Jun 16 2008 04:34am
No nevím.. Taky si myslím, že budete věčně na někoho čekat, jestli dojde nebo ne.. Já asi pojedu taky sama, max s kanamem a tak.. Ale ještě jsem se ani pořádně nerozhodla, jestli prve začnu hc necra, nebo sc soso.... Uvidim.. Každopádně GL kluci
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#47
Jun 16 2008 04:37am
Quote (EGY @ Mon, Jun 16 2008, 10:32am)
jj souhlas. a ver ze nevyjde. ostatne jako vzdy
kdyby aspoň polovina tak je to furt víc jak dva....
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#48
Jun 16 2008 04:41am
Quote (Lua @ Mon, 16 Jun 2008, 12:37)
kdyby aspoň polovina tak je to furt víc jak dva....
nevim uvidim jak to dopadne ale proste pub je nej ...
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#49
Jun 16 2008 04:41am
Quote (hero_cz @ Mon, Jun 16 2008, 10:33am)
te chci videt jak si budes ownit sam s tvima 7 mulama in game^^
ez, vsak uvidis ty prdolo :-) budes valit bulvy!
edit: valit ostatne jako vzdy
This post was edited by Leri on Jun 16 2008 04:41am
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#50
Jun 16 2008 04:42am
Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 11:41)
ez, vsak uvidis ty prdolo :-) budes valit bulvy!
uz se tesim ty botere^^
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact