d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -> The Best Prvni Postava Po Resetu <- > Q Zase Po Roce :)
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 15 2008 05:07am
kk, jdu do blizz soso .. i kdyz jsem ji ... "ac je to neuveritelne" .. nigdy nehral biggrin.gif .. fkt
btw icon_pointr.gif nemate nejaky pekny blizz build nebo odkaz na nej?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 15 2008 05:22am
Quote (RatTSnakeCZ @ Sun, 15 Jun 2008, 12:07)
kk, jdu do blizz soso .. i kdyz jsem ji ... "ac je to neuveritelne" .. nigdy nehral biggrin.gif .. fkt
btw icon_pointr.gif nemate nejaky pekny blizz build nebo odkaz na nej?


pico co tady chceš za bild vole... blizzard a šecky synergie, do cm 5-10 bodů
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 15 2008 05:22am
biggrin.gif
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 15 2008 05:35am
Quote (st3pix @ Sun, 15 Jun 2008, 13:22)
pico co tady chceš za bild vole... blizzard a šecky synergie, do cm 5-10 bodů


bingo, dam si na tebe jeste jedno pifko ... dik biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 15 2008 05:37am
Quote (st3pix @ Sun, Jun 15 2008, 12:22pm)
pico co tady chceš za bild vole... blizzard a šecky synergie, do cm 5-10 bodů


já teda maxuju radši mástery.. ale co no .. navíc jakej build.. s těma věcma co budeš mít to budeš muset přizspůsobit.. a do měsíce stejně uděláš novou wink.gif
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jun 15 2008 05:39am
jak moc ucinny je CM na PVM?

staci 1 bodik?
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 15 2008 05:40am
Quote (undead_lord @ Sun, 15 Jun 2008, 13:39)
jak moc ucinny je CM na PVM?

staci 1 bodik?


podle me je lepsi max mastery ...

E: the bezt prvni postava po resetu je ofc Tiger Strike assa a ma i tele v podobe Dragon Flight

This post was edited by EGY on Jun 15 2008 05:42am
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 15 2008 05:44am
Quote (Sobcz @ Sun, 15 Jun 2008, 13:37)
já teda maxuju radši mástery.. ale co no .. navíc jakej build.. s těma věcma co budeš mít to budeš muset přizspůsobit.. a do měsíce stejně uděláš novou wink.gif


neco cold mastery na -res ?? podla mna staci 1 bod na - res aostatne do dmg

Quote (EGY @ Sun, 15 Jun 2008, 13:40)
podle me je lepsi max mastery ...

E: the bezt prvni postava po resetu je ofc Tiger Strike assa a ma i tele v podobe Dragon Flight

no neviem teleport da mi zda lepsi a soso bezpecnejsia nez sa rubat priamo


This post was edited by AcedraC on Jun 15 2008 05:46am
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jun 15 2008 05:47am
zatim u me build vypada takto

20 orb
x CM
20 fb
20 mete
1 fire mastery
rest bolt

to uz budu high lvl a konci mf era smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 15 2008 05:49am
Quote (undead_lord @ Sun, 15 Jun 2008, 13:39)
jak moc ucinny je CM na PVM?

staci 1 bodik?


a co jinyho proboha skillujes ohmy.gif samozrejme ze max
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll