Quote (Sobcz @ Sun, 15 Jun 2008, 13:37)
já teda maxuju radši mástery.. ale co no .. navíc jakej build.. s těma věcma co budeš mít to budeš muset přizspůsobit.. a do měsíce stejně uděláš novou

neco cold mastery na -res ?? podla mna staci 1 bod na - res aostatne do dmg
Quote (EGY @ Sun, 15 Jun 2008, 13:40)
podle me je lepsi max mastery ...
E: the bezt prvni postava po resetu je ofc Tiger Strike assa a ma i tele v podobe Dragon Flight
no neviem teleport da mi zda lepsi a soso bezpecnejsia nez sa rubat priamo
This post was edited by AcedraC on Jun 15 2008 05:46am