Quote (Mike de Sade @ Wed, Sep 6 2006, 07:37am)
Upøímnì se pøiznávám, že se sem málokdy dostanu, protože nedostatek èasu je mé vìèné prokletí, ale rozhodnì
bych byl nerad, kdyby tohle fórum zaniklo. Sám se budu snažit nìco inteligentního vymyslet :-D.
(Mám jeden malý nápad, který jsem chtìl vždy vyzkoušet. I když není dvakrát originální, myslím si, že by mohl
být i zábavný. Zatím jsem se jím zabýval jen okrajovì, zkusím to trochu rozvinout a dát to sem...)
pokud budou Lua a sob hrat forum nezanikne

a jeste exe.nomore.