Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 17:58)
tak to bych rek, ze mas spise kliku v aj. Jsou tam blby otazky, na ktere muzes odpovedet ruznymi zpusoby
z matiky jsem neumel sin/cos atd.. coz je 20 bodu,.... to jsem tusil ze to tam budou ale nechci se to ucit. Kdybych se to ucil tak bych te pretrumfnul ja
delal jsem to dneska
aha, tak nic, ja vcera rano... na anglictinu nemam stesti, ale ucim se ji od svych 4 let, takze fakt nemam problem jet rychle (ale jak vidim tak jsem si to asi zkontrolovat mel)... a jinak ja se taky neucil (a taky jsem shodou okolnosti neumel sin/cos)