d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Budu Delat Prijimacky Na Vysokou > Drzte Mi Koule
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 13 2008 07:43am
Quote (Enigmma @ Fri, Jun 13 2008, 12:42pm)
Tááák klucíííí ... Když budu mít štěstíčko, tak už jen hodinku a padla!! smile.gif Tak mi držte palce....  happy.gif


drzim uz z domu :-P
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 13 2008 07:45am
Quote (Sobcz @ Thu, 12 Jun 2008, 21:49)
zejtra dělám taky.. na práva do Plzně.. do Prahy sem už dělal a větší kotel sem vživotě neviděl ^^ tak GL !


fgs nestačily?
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 08:31am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 13:42)
Tááák klucíííí ... Když budu mít štěstíčko, tak už jen hodinku a padla!! smile.gif Tak mi držte palce.... happy.gif


drzim! nejenom palce smile.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 13 2008 08:43am
Takk konecne


Mam 140 bodu ze 200

70 mat 70 aj

loni brali okolo 90-100 bodu

VSE - Fakulta INF biggrin.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 08:45am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 15:43)
Takk konecne


Mam 140 bodu ze 200

70 mat 70 aj

loni brali okolo 90-100 bodu

VSE - Fakulta INF biggrin.gif


KECAS
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 13 2008 10:19am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 15:43)
Takk konecne


Mam 140 bodu ze 200

70 mat 70 aj

loni brali okolo 90-100 bodu

VSE - Fakulta INF biggrin.gif



nj na inf berou každu piču biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 13 2008 10:24am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 15:43)
Takk konecne


Mam 140 bodu ze 200

70 mat 70 aj

loni brali okolo 90-100 bodu

VSE - Fakulta INF biggrin.gif


gratz
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 13 2008 10:57am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 15:43)
Takk konecne


Mam 140 bodu ze 200

70 mat 70 aj

loni brali okolo 90-100 bodu

VSE - Fakulta INF biggrin.gif


tak to te ownim jak svina laugh.gif

Mat 90
Eng 86 (jsem to odevzdal po 17 minutach ani jsem to nekontroloval)

Taky INF... kde jsi delal prijimacky a kdy? laugh.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 13 2008 10:58am
Quote (MrReaper @ Fri, 13 Jun 2008, 17:57)
tak to te ownim jak svina laugh.gif

Mat 90
Eng 86 (jsem to odevzdal po 17 minutach ani jsem to nekontroloval)

Taky INF... kde jsi delal prijimacky a kdy? laugh.gif


tak to bych rek, ze mas spise kliku v aj. Jsou tam blby otazky, na ktere muzes odpovedet ruznymi zpusoby
z matiky jsem neumel sin/cos atd.. coz je 20 bodu,.... to jsem tusil ze to tam budou ale nechci se to ucit. Kdybych se to ucil tak bych te pretrumfnul ja


delal jsem to dneska
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 13 2008 11:01am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 17:58)
tak to bych rek, ze mas spise kliku v aj. Jsou tam blby otazky, na ktere muzes odpovedet ruznymi zpusoby
z matiky jsem neumel sin/cos atd.. coz je 20 bodu,.... to jsem tusil ze to tam budou ale nechci se to ucit. Kdybych se to ucil tak bych te pretrumfnul ja


delal jsem to dneska


aha, tak nic, ja vcera rano... na anglictinu nemam stesti, ale ucim se ji od svych 4 let, takze fakt nemam problem jet rychle (ale jak vidim tak jsem si to asi zkontrolovat mel)... a jinak ja se taky neucil (a taky jsem shodou okolnosti neumel sin/cos)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll