[QUOTE=ghetofu,Wed, 11 Jun 2008, 18:32][QUOTE=Leri,Wed, Jun 11 2008, 05:31pm]<DIV class=quote1>Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 08:47pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->ladder je na velky ..... , dia prestavaji hrat lidi.. , smirte se s tim[/QUOTE]
klidne se s tim smirim ze ho prestanes hrat, a myslim ze nejsem jedinny
NEED VOUCHES[/QUOTE]
vouch
[QUOTE=fOfZOR,Wed, Jun 11 2008, 05:07pm]ja pojedu to co Gheto ptz je nejlepšíí ..

ale jeste bych mohl rozjet Internet :X[/QUOTE]
Vidíte to? aspon ted už víte kdo je tu ten BEST![/QUOTE]
nj vidime a vime. jen to nerikame nahlas