d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder ? Co Budete Ložit Za První Chary ? > Jaky Lvl Planujete, Core Lod / Classic
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 11 2008 10:07am
Quote (Log_in @ Tue, Jun 10 2008, 07:53pm)
Classic : BVA, Rush sork + hamma
hc lod : light sork, bobarb, ench sorc smile.gif, hamma + dudu


chce vydělávat fgs tongue.gif

Blizz/ib sorc / hammer pala icon_pointr.gif hcl tongue.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 11 2008 10:07am
Quote (Rakiii @ Wed, 11 Jun 2008, 18:05)
aha ... no tak ten si postavim na chate a budu cesat tresne ....

se mas ja zadnej nemam, a tak musim lezt po stromech
Member
Posts: 1,339
Joined: Aug 16 2007
Gold: 0.36
Jun 11 2008 10:07am
ja pojedu to co Gheto ptz je nejlepšíí .. happy.gif rofl.gif ale jeste bych mohl rozjet Internet :X
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 11 2008 10:31am
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 08:47pm)
ladder je na velky ..... , dia prestavaji hrat lidi.. , smirte se s tim


klidne se s tim smirim ze ho prestanes hrat, a myslim ze nejsem jedinny

NEED VOUCHES
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 11 2008 10:32am
[QUOTE=Leri,Wed, Jun 11 2008, 05:31pm]<DIV class=quote1>Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 08:47pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->ladder je na velky ..... , dia prestavaji hrat lidi.. , smirte se s tim[/QUOTE]

klidne se s tim smirim ze ho prestanes hrat, a myslim ze nejsem jedinny

NEED VOUCHES[/QUOTE]

vouch

[QUOTE=fOfZOR,Wed, Jun 11 2008, 05:07pm]ja pojedu to co Gheto ptz je nejlepšíí .. happy.gif rofl.gif ale jeste bych mohl rozjet Internet :X[/QUOTE]

Vidíte to? aspon ted už víte kdo je tu ten BEST!
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 11 2008 10:35am
[QUOTE=ghetofu,Wed, 11 Jun 2008, 18:32][QUOTE=Leri,Wed, Jun 11 2008, 05:31pm]<DIV class=quote1>Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 08:47pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->ladder je na velky ..... , dia prestavaji hrat lidi.. , smirte se s tim[/QUOTE]

klidne se s tim smirim ze ho prestanes hrat, a myslim ze nejsem jedinny

NEED VOUCHES[/QUOTE]

vouch

[QUOTE=fOfZOR,Wed, Jun 11 2008, 05:07pm]ja pojedu to co Gheto ptz je nejlepšíí .. happy.gif rofl.gif ale jeste bych mohl rozjet Internet :X[/QUOTE]

Vidíte to? aspon ted už víte kdo je tu ten BEST![/QUOTE]

nj vidime a vime. jen to nerikame nahlas
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 11 2008 10:59am
Quote (hero_cz @ Wed, Jun 11 2008, 03:13pm)
pala ama baba zaklad pak necro druid asi^^
uz mate nekdo team?
asi pojedu hc:/


team budu mit svoje 4 chary :/
kdyz paddy presel na lod a dalsiho kamose to kicklo z bnetu, takze prijde za dlouho
a pak jsou tam prevazne lames
jeden tak napul

ale beru to z te lepsi stranky, vsechny veci z dia budou moje a nebudu se s nikym delit smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 11 2008 11:02am
Quote (Wourly @ Wed, 11 Jun 2008, 18:59)

kdyz paddy presel na lod

nepresel sem ale budu to hrat tak pul na pul wink.gif

This post was edited by Log_in on Jun 11 2008 11:03am
Member
Posts: 726
Joined: Aug 31 2006
Gold: 513.55
Jun 11 2008 11:19am
chlapi aka postava je najlepsia na magic find ???? fire soso ?? poradte mi lebo po resete planujem ist magic find postavu a neviem co zacat smile.gif paladin hammer by asi bolo zle co ? chcem robit mefisto runy hell a tak smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 11 2008 11:28am
Quote (k3ep3r @ Wed, Jun 11 2008, 07:19pm)
chlapi aka postava je najlepsia na magic find ???? fire soso ?? poradte mi lebo po resete planujem ist magic find postavu a neviem co zacat smile.gif paladin hammer by asi bolo zle co ? chcem robit mefisto runy hell a tak smile.gif


Kdo si neznam te , jmeno ja d2? (mf omg .. )
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll