d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ja > Neco O Mne
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2008 02:44pm
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 09:42pm)
ukazkovy pripad toho jaka je dnesni mladez , hruba a sprosta


aha: Birthday: Jan 21 1989 (Male)
musim k tomudle něco dodávat ? rofl.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2008 02:44pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 22:42)
ukazkovy pripad toho jaka je dnesni mladez , hruba a sprosta


Quote
Birthday: 21 Jan 1989

rofl.gif

edit: LOOL takovy 2 posty

This post was edited by Karbec on Jun 10 2008 02:44pm
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 10 2008 02:46pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 21:42)
ukazkovy pripad toho jaka je dnesni mladez , hruba a sprosta


Co bys taky cekal, kdyz jsi zacal? uglyhammer.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 02:46pm
Quote (Karbec @ Tue, 10 Jun 2008, 20:44)
rofl.gif


rofl.gif ? , ja uz se bohuzel neradim mezi lidi co travi svuj volny cas posedavanim u pocitacove hry , vite on existuje i realny svet?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2008 02:47pm
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 09:46pm)
rofl.gif ? , ja uz se bohuzel neradim mezi lidi co travi svuj volny cas posedavanim u pocitacove hry , vite on existuje i realny svet?


pověz mi o tom prosimtě.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2008 02:47pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 22:46)
rofl.gif ? , ja uz se bohuzel neradim mezi lidi co travi svuj volny cas posedavanim u pocitacove hry , vite on existuje i realny svet?


tak by jsi se mel zvednout a netravit tu vecer u pocitace hadanim se o realnem svete wink.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 02:48pm
Quote (Sobcz @ Tue, 10 Jun 2008, 20:47)
pověz mi o tom prosimtě.


o cem?
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 02:49pm
Quote (Karbec @ Tue, 10 Jun 2008, 20:47)
tak by jsi se mel zvednout a netravit tu vecer u pocitace hadanim se o realnem svete wink.gif


me staci ze jsem prisel z prace kamarade , stara sla na nocni tak proc si nepovidat na jsp czech forum? kdyz jsou tady takovy lameri
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2008 02:50pm
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 09:48pm)
o cem?


bylo na tom co sem řek něco nesrozumitelnyho ?... doufal sem že mi řekneš něco o tom reálnym světě ... možná ti ušlo že já dia nehraju už ňákej čas a na kompu sem celkem sporadicky.. tak co dělám ? no asi si užívám reálného světa. Na tebe ale samozřejmě nemáš.. prosím, pověz mi něco o tom, co si dokázal v reálném světě.

Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 09:49pm)
me staci ze jsem prisel z prace kamarade , stara sla na nocni tak proc si nepovidat na jsp czech forum? kdyz jsou tady takoví lameri


nojo pověz nám něco o svém skvělém životě po kterém každý touží wink.gif

This post was edited by Sobcz on Jun 10 2008 02:51pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2008 02:52pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 22:49)
me staci ze jsem prisel z prace kamarade , stara sla na nocni tak proc si nepovidat na jsp czech forum? kdyz jsou tady takovy lameri


ok v tom pripade me staci ze jsem prisel ze skoly, byl jsem u kamose pak jsem vysaval a sel uklizet po tatoj k sousedom.
Ted na kompu delam referat do skoly takze..
/fail
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll