Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 09:48pm)
o cem?
bylo na tom co sem řek něco nesrozumitelnyho ?... doufal sem že mi řekneš něco o tom reálnym světě ... možná ti ušlo že já dia nehraju už ňákej čas a na kompu sem celkem sporadicky.. tak co dělám ? no asi si užívám reálného světa. Na tebe ale samozřejmě nemáš.. prosím, pověz mi něco o tom, co si dokázal v reálném světě.
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 09:49pm)
me staci ze jsem prisel z prace kamarade , stara sla na nocni tak proc si nepovidat na jsp czech forum? kdyz jsou tady takoví lameri
nojo pověz nám něco o svém skvělém životě po kterém každý touží
This post was edited by Sobcz on Jun 10 2008 02:51pm