d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro 2008
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 10 2008 07:31am
nizozemci hrali dobre
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 10 2008 07:41am
měním itálii za nizozemsko, zbytek zůstává smile.gif
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Jun 10 2008 08:05am
1. Německo
2. Portugalsko
3. Nizozemsko
biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 10 2008 08:18am
Vítěž = španělsko.

Bet 100 fg ~
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 10 2008 10:56am
já sleduju každý zápasy až bude odehranej druhej zápas u všech tak něco začnu tvrdit wink.gif
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 10 2008 10:57am
Quote (Runn3r @ Tue, 10 Jun 2008, 14:18)
Vítěž = španělsko.

Bet 100 fg ~


ok klidne se vsadim biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 10 2008 12:07pm
Quote (bartjoker @ Tue, 10 Jun 2008, 17:57)
ok klidne se vsadim biggrin.gif


rusom natreli prave 4:1 tak bacha na to biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2008 12:33pm
Quote (M0f0 @ Tue, Jun 10 2008, 07:07pm)
rusom natreli prave 4:1 tak bacha na to biggrin.gif


Quote (Sobcz @ Wed, Jun 4 2008, 04:44pm)
Podle mě překvapěj přičmoudlící ze Španěl.


wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 10 2008 12:38pm
Quote (Sobcz @ Tue, 10 Jun 2008, 19:33)
wink.gif


strašný překvapení že rozjebali rusáky. čumim čumim valim voči O_O
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 10 2008 02:08pm
Quote (st3pix @ Tue, Jun 10 2008, 06:38pm)
strašný překvapení že rozjebali rusáky. čumim čumim valim voči O_O


omphg ty rusaci hrali jak kdyby jim z prdele padali hovna ... vubec nebehali a prvni polocas byli v pici uplne zmateny si asi neco predem dali prasaci rusky ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll