d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hero_cz Is Easy! > Check This Topic ^^
Prev13456713Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 29 2008 01:11pm
Quote (mortwatcher @ Thu, May 29 2008, 03:44pm)
ok dal si hera. máme ti udělat dort ?


jj byl by jsi moc hodnej, mam rád krtkův dort, dík
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 29 2008 01:13pm
4 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous Users)
3 Members: undead_lord, Wourly, hero_cz


Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2008 01:33pm
Quote (Wourly @ Thu, May 29 2008, 08:11pm)
jj byl by jsi moc hodnej, mam rád krtkův dort, dík


Takovým stylem , jsem se snažil dojebavat lidi jak jsem chodil hrat fotball jako maly kluk.Mluvil jsem při tom sprostě a cítil jsem se jako dospělý.Chapu tě tongue.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 29 2008 02:19pm
Quote (Runn3r @ Thu, May 29 2008, 07:33pm)
Takovým stylem , jsem se snažil dojebavat lidi jak jsem chodil hrat fotball jako maly kluk.Mluvil jsem při tom sprostě a cítil jsem se jako dospělý.Chapu tě tongue.gif


a ted se cítíš také dospělý ?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 29 2008 02:36pm
Quote (Leri @ Thu, 29 May 2008, 21:09)
http://www.tripsmarter.com/travelcommunity/attachments/pcb-spring-break/1062d1106964850-club-la-vela-vip-cards-party-cards-owned.jpg


Neeee, to neeee.
Právě sem se složil pod stůl rofl.gif

Koukám, že Hero má nové fanoušky.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 29 2008 02:40pm
Quote (FF-speed @ Thu, 29 May 2008, 21:36)
Neeee, to neeee.
Právě sem se složil pod stůl rofl.gif

Koukám, že Hero má nové fanoušky.


aj ja stem byt v hero fanklube
Member
Posts: 8,402
Joined: Mar 17 2006
Gold: 50.10
May 29 2008 03:08pm
c{č}uraci angel.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 29 2008 03:36pm
Quote (Wourly @ Thu, May 29 2008, 02:04pm)
a tebe jsem zabil i s convertlou mf sosnou biggrin.gif


dost pochybuju... neduelim s lamama ^^
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 29 2008 06:00pm
Quote (Wourly @ Wed, May 28 2008, 08:42pm)
Who is our hero ?
Name stealer
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=159551

and izi player
<IMG alt="" src="http://img31.picoodle.com/img/img31/4/5/28/f_iziherom_b2e9bdd.jpg">


Docela zabavny topic, ale nevim o cem je. Asi o nekom, co machruje, ze jednou nekoho zabil? Podle mne sem tam na pvp kazdy ripne a nesejde na tom, jestli je dobrej pvp nebo nejakej noob. Delat kvuli jednomu zabiti tyatry, to je toho.... , kdyby tu mel kazdy postnout toho, koho zabil tak se tu placame v podobne hovadskej topikach po kolena.

e: co se tyce toho ukradeneho jmena, tak ten odkaz na jsp hrace z nej jeste nedela stealera jmen, podle me tohle jmeno ani nevzniklo na jsp ani v dia, takze proc by si ho nekdo nemohl dat kam chce

Ja kdyz chci zalozit char, tak lozim a neshanim se po tom, jestli jeden z 50 000 accountu na jsp nebo 1000 000 accountu na dia ma stejny jmeno, to bych pak nezalozil asi nikdy nic...

This post was edited by xLYNXx on May 29 2008 06:04pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 30 2008 12:28am
Quote (xLYNXx @ Fri, May 30 2008, 01:00am)

Ja kdyz chci zalozit char, tak lozim a neshanim se po tom, jestli jeden z 50 000 accountu na jsp nebo 1000 000 accountu na dia ma stejny jmeno, to bych pak nezalozil asi nikdy nic...


Máme 344,442 registrovaných uživatelů..... 50 000 je eště dost podhodnocený wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456713Next
Closed New Topic New Poll