ja mam vsetko ok, ale napr. na tejto site vidim:
d2jsp Forums -> Off-Topic -> Éeské a Slovenské -> Technicka Podpora D2jsp
pismo som nastavil na stredoeuropske, a nic

a mam to, treba nastavit Predvolenu znakovu sadu na Stredoeuropska (Windows-1250)

hm tak vydrzalo to jeden refresh, a uz je to nas5. poradi niekto???
This post was edited by M0f0 on Jun 7 2006 02:38pm