d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev13456725Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 7 2006 02:28am
Quote (doobik @ Wed, Jun 7 2006, 08:07am)
A jak to vypada ten Orb?Mozte hodit daky linkes,kde ho niekto ma...bo som to ete nevidel...


orb of frost here smile.gif
orb of poison thebiss
orb of fire Mike ov (najdi si ho v predstavte se asi 2 nebo 3 strana smile.gif )
Orb of femininity unknown_spirit

This post was edited by palec on Jun 7 2006 02:32am
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 7 2006 04:19am
Ten Orb,to ti jako da daky avatar?Ja som si to predstavoval jako daku...gulicku tongue.gif ...
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 7 2006 04:48am
Quote (doobik @ Wed, Jun 7 2006, 10:19am)
Ten Orb,to ti jako da daky avatar?Ja som si to predstavoval jako daku...gulicku tongue.gif ...


ne zvyrazni ti to jmeno...frost-modra,fire-cervena,poison-zelena atd..pouzivas IE? uz jsme to tady resili ze to vidi asi jen lidi co pouzivaji IE..pokud se pletu at me nekdo z elder opravi
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 7 2006 04:49am
rozhodne to neni videt s Firefoxem smile.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 7 2006 06:51am
Quote (palec @ Wed, 7 Jun 2006, 12:48)
Quote (doobik @ Wed, Jun 7 2006, 10:19am)
Ten Orb,to ti jako da daky avatar?Ja som si to predstavoval jako daku...gulicku tongue.gif ...


ne zvyrazni ti to jmeno...frost-modra,fire-cervena,poison-zelena atd..pouzivas IE? uz jsme to tady resili ze to vidi asi jen lidi co pouzivaji IE..pokud se pletu at me nekdo z elder opravi


Ted uz i Opera, aspon podle toho co rikal njag na irc ;P
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 7 2006 08:12am
Aha,takze si dal zopar fgs za to,co aj tak nefunguje biggrin.gif ...Ale dik..ja som myslel ze to bude daka gulicka(Aka Compeling Orb icon_pointr.gif dia icon_pointr.gif a3 icon_pointr.gif councils)...
Dikes...
Member
Posts: 3,838
Joined: Jan 5 2005
Gold: 1,294.00
Jun 7 2006 11:58am
Quote (unknown_spirit @ Wed, 7 Jun 2006, 14:51)
Ted uz i Opera, aspon podle toho co rikal njag na irc ;P

V Opere to fungoval stale ... teda odkedy sa pamatam.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 7 2006 01:38pm
sam tomu neverim, ale schvalne som si pustil d2jsp v IE len kvoli tomu,. aby som si to pozrel...
a vsimol som si aj ze v IE sa diakritika zobrazuje spravne, na rozdiel od FF dry.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 7 2006 01:47pm
Quote (M0f0 @ Wed, 7 Jun 2006, 21:38)
sam tomu neverim, ale schvalne som si pustil d2jsp v IE len kvoli tomu,. aby som si to pozrel...
a vsimol som si aj ze v IE sa diakritika zobrazuje spravne, na rozdiel od FF  dry.gif


Diakritika je u me good ve FF. CZE Firefox mi kodovani prehazuje spravne..
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 7 2006 02:24pm
ja mam vsetko ok, ale napr. na tejto site vidim:

d2jsp Forums -> Off-Topic -> Éeské a Slovenské -> Technicka Podpora D2jsp

pismo som nastavil na stredoeuropske, a nic huh.gif

a mam to, treba nastavit Predvolenu znakovu sadu na Stredoeuropska (Windows-1250) tongue.gif

hm tak vydrzalo to jeden refresh, a uz je to nas5. poradi niekto???

This post was edited by M0f0 on Jun 7 2006 02:38pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456725Next
Closed New Topic New Poll