Quote (Esantin @ Wed, 21 May 2008, 15:08)
gz Aceovi i Sobovi, já maturuju až za rok

už sem teď nervozní

klud uzivaj sa prazdniny a po mature budu dokonca 3 mesacne prazdniny ak pojdes na vysku a budes maturovat v maji

dik vsetkym
inak ma este caka jedna skuska a bakalarska praca resp jej dokoncenie takze este nemam ziadny oddych ale pocit je to dobry ze statnice mam spravene
This post was edited by AcedraC on May 22 2008 04:30am