d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sparta - Slavia > Nazory
Prev13456713Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
May 18 2008 07:37am
add flaming:



This post was edited by Herugurth on May 18 2008 07:38am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 18 2008 10:36am
Quote (Herugurth @ Sun, May 18 2008, 01:37pm)
add flaming:

http://img217.imageshack.us/img217/4927/winnerpe2.jpg


haha no to me poser biggrin.gif takovej retard biggrin.gif takhle vypadaj Spartani ^^ rofl.gif rofl.gif

This post was edited by Nipik on May 18 2008 10:39am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 18 2008 10:42am
Quote (Nipik @ Sun, 18 May 2008, 17:36)
haha no to me poser biggrin.gif takovej retard biggrin.gif takhle vypadaj Spartani ^^  rofl.gif  rofl.gif


nepochopil si zmysel wink.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 18 2008 10:44am
Quote (otko @ Sun, May 18 2008, 04:42pm)
nepochopil si zmysel wink.gif


umph biggrin.gif jestli to mela bejt narazka na slavisty biggrin.gif nebo dokonce na me biggrin.gif grr grr ale stejne je to vtipny biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 18 2008 10:53am
tak z toho co tady zatím padlo za kluby bych ja osobne řekl Slavie>Sparta>Baník (cokoliv je lepší než vyholení vylízanci co se chtějí jenom rvát), ale upřímně řečeno je mi to všechno tak akorát u ****.
jediný fotbalový klub, který se mi kdy líbil byl Real Madrid (ani nevím proč, možná protože mají nice nickname) a fotbal celkově vůbec nesleduju...

DJVibrejtr by měl imho vychladnout nebo si zajít na Baník ve sparťanské šále wink.gif Sob podle mě jednal dobře, rozhodně nenadhodil nic "xtremely-mature" jako např: ZoMg Nipik neumí gramatiku woe, to je ale píča...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 18 2008 11:48am
Quote (Nipik @ Sun, 18 May 2008, 17:44)
umph biggrin.gif jestli to mela bejt narazka na slavisty biggrin.gif nebo dokonce na me biggrin.gif grr grr ale stejne je to vtipny biggrin.gif


narazka na ten flame tu tongue.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 18 2008 01:41pm
Quote (Sobcz @ Sat, 17 May 2008, 22:11)
ježiš ty si guma.. to nezná mezí rofl.gif .. co ti je do toho co já dělám ... si asi jedinej koho trocha ironie dokáže rozhodit.. si fakt hotovej.


kdybych nemel iq 150, tak tem tvym vtipum bych taky nedokazal pochopit smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 18 2008 01:49pm
Quote (undead_lord @ Sun, 18 May 2008, 20:41)
kdybych nemel iq 150, tak tem tvym vtipum bych taky nedokazal pochopit smile.gif


IQ 150 a takhle špatně poskládat větu? To už víc uvěřím té mrkvi v zimě smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 18 2008 02:08pm
Quote (MrReaper @ Sun, May 18 2008, 07:49pm)
IQ 150 a takhle špatně poskládat větu? To už víc uvěřím té mrkvi v zimě smile.gif




This post was edited by Leri on May 18 2008 02:10pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 18 2008 02:17pm
Quote (Leri @ Sun, 18 May 2008, 21:08)
http://seeds.thompson-morgan.com/pix/m/seeds/3/344.jpg


chyba tam sneh
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456713Next
Closed New Topic New Poll