tak z toho co tady zatím padlo za kluby bych ja osobne řekl Slavie>Sparta>Baník (cokoliv je lepší než vyholení vylízanci co se chtějí jenom rvát), ale upřímně řečeno je mi to všechno tak akorát u ****.
jediný fotbalový klub, který se mi kdy líbil byl Real Madrid (ani nevím proč, možná protože mají nice nickname) a fotbal celkově vůbec nesleduju...
DJVibrejtr by měl imho vychladnout nebo si zajít na Baník ve sparťanské šále

Sob podle mě jednal dobře, rozhodně nenadhodil nic "xtremely-mature" jako např: ZoMg Nipik neumí gramatiku woe, to je ale píča...