Já pořád čekám na něco opravdu kvalitního především s kvalitním OST, neříkám že se mi nelíbí dnešní STs, ale imho nic nemá třeba na starýho dobrýho Highlandera (Queen jsou prostě Queen) nebo Gladiátora... A pořád ještě čekám na film s metalovým ST (vím že to není zrovna jednoduché, dosadit to někam, ale tak... doufat můžu

)
Jinak pokud jde o hry tak nejvíc jsem se těšil na Lineage II - CT1: Kamael a ti už mi vyšli takže mě nezajímá opravdu nic... UT3 nesplnilo moje očekávání, stejně tak NFS Pro Street, celý herní průmysl jde imho dost dolů hlavně kvůli MMORPG, protože lidi nic moc jiného už nehrajou...
Z hudby se těším na nové album Sigur Ros (není to metal

) a jinak ani nevím, ví někdo o albu co má vyjít?