d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Na Ktory Film Sa Tento Rok Asi Najviac Tesite?
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
May 27 2008 06:07am
filmů, kterých bych chtěl vidět je celkem dost. Z toho anketního seznamu minimálně polovina vypadá lákavě a určitě je zhlédnu.
když jsem byl minulý týden v kině, tak mě zaujala ukázka filmu Stalo se.

http://www.thehappeningmovie.com
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 27 2008 06:35am
Quote (Mike de Sade @ Tue, 27 May 2008, 13:07)
filmů, kterých bych chtěl vidět je celkem dost. Z toho anketního seznamu minimálně polovina vypadá lákavě a určitě je zhlédnu.
když jsem byl minulý týden v kině, tak mě zaujala ukázka filmu Stalo se.

http://www.thehappeningmovie.com


ten trailer mi strašně připoměl klišé filmy z 80.let a lá "Útok děsivých neviditelných mimozemšťanů" laugh.gif
Member
Posts: 3,114
Joined: Feb 5 2008
Gold: 0.50
May 28 2008 01:17am
Já spíš hledám informace o pokračování červenýho trpaslíka, protože to opravdu stojí za to...
jinak z ostatních filmu bych šel rád na cokoliv:hippy rotter, transformers, iron man,batman,hellboy,sin city 2,indy etc... žádné téma mě neurazí...
meli by ste taky založi tohle forum este jednou ale místo filmů HRY
to by vyhrála asi hra diablo 3 že? biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 28 2008 02:36am
Quote (EnerGyVialD2jsp @ Wed, 28 May 2008, 08:17)
Já spíš hledám informace o pokračování červenýho trpaslíka, protože to opravdu stojí za to...
jinak z ostatních filmu bych šel rád na cokoliv:hippy rotter, transformers, iron man,batman,hellboy,sin city 2,indy etc... žádné téma mě neurazí...
meli by ste taky založi tohle forum este jednou ale místo filmů HRY
to by vyhrála asi hra diablo 3 že? biggrin.gif


ne, starcraft 2
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
May 28 2008 05:51am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, 16 May 2008, 17:56)
ta 5ka byl nejvetsi propadak vsech dob, sem po 2Oti minutach utrpeni musel odejit z kina ohmy.gif

jako opravdu inteligencni narocnost toho filmu kdyz se tam 20 min vybarvujji dvere na stene, dalsi hodinu zabiraj ohnostroje a celekem tam bylo cca 5min dialogu... ve skolce maximalne

pujdu na vse a doufam ze ta 6ka bude lepsi smile.gif


Tak záleží co si člověk užívá. Já mam třeba v tomhle žánru rád takovou tu "nekrvavou" akci ve stylu když v filmu Dračí doupě bojují s drakem a vidim, že je to podle D+D pravidel, nebo že v Potterovce sesílaj útočný kouzla a má to hezký efekty atd wink.gif
Inteligentní konverzaci bych hledal v jinym žánru wink.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
May 28 2008 09:27am
Quote (Herugurth @ Wed, 28 May 2008, 12:51)
Tak záleží co si člověk užívá. Já mam třeba v tomhle žánru rád takovou tu "nekrvavou" akci ve stylu když v filmu Dračí doupě bojují s drakem a vidim, že je to podle D+D pravidel, nebo že v Potterovce sesílaj útočný kouzla a má to hezký efekty atd wink.gif
Inteligentní konverzaci bych hledal v jinym žánru wink.gif


vouch, na to aby cloveka film bavil nemusi byt narvanej inteligentnima rozhovorama

Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 28 2008 09:38am
ja se tesim na terminatora 4 ,a transformery 2 az v roce 2009 sad.gif

This post was edited by hero_cz on May 28 2008 09:39am
Member
Posts: 8,402
Joined: Mar 17 2006
Gold: 50.10
May 29 2008 03:15pm
Quote (Herugurth @ Thu, 15 May 2008, 19:58)
Vyjde letos další Harry Potter? Jestli jo tak tj moje volba tongue.gif


listopad podle levelu
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 29 2008 06:28pm
Já pořád čekám na něco opravdu kvalitního především s kvalitním OST, neříkám že se mi nelíbí dnešní STs, ale imho nic nemá třeba na starýho dobrýho Highlandera (Queen jsou prostě Queen) nebo Gladiátora... A pořád ještě čekám na film s metalovým ST (vím že to není zrovna jednoduché, dosadit to někam, ale tak... doufat můžu smile.gif )

Jinak pokud jde o hry tak nejvíc jsem se těšil na Lineage II - CT1: Kamael a ti už mi vyšli takže mě nezajímá opravdu nic... UT3 nesplnilo moje očekávání, stejně tak NFS Pro Street, celý herní průmysl jde imho dost dolů hlavně kvůli MMORPG, protože lidi nic moc jiného už nehrajou...

Z hudby se těším na nové album Sigur Ros (není to metal laugh.gif ) a jinak ani nevím, ví někdo o albu co má vyjít?
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
May 30 2008 12:26am
hra : starcraft 2

film : akta x 2 , hellboy 2

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll