Biftek medium s peprovou omackou a bramborama ( jj, ciste varenejma masteny maslem, ne zadny podelany hlanolky a podobny niceni tak skvely prilohy, jako jsou brambory)
Co se tyce klasicke Ceske kuchyne, tak mi nejvice chutna svickova na smetane s houskovyma knedlikama (cca 8 klasicky velkejch

)
Kdyz si varim sam, tak vetsinou jakykoliv drubezi (kure, kruta,..) prsicka budto jako rizek nebo na kosticky nakrajene, nalozene v mixu chilly+pepr+grilovaci koreni+olivovy olej+sojova omacka+cervene vino, usmazene na panvi , jako priloha budto brambory nebo pecivo, ale da se to jist i samotne

A kdyz se mluvi o tom, co v hospode, tak asi urcite pikantni nakladanej hermelin ( pokud chcete recept, tak jsem ho tu schopnej taky vyklopit, kdyz to delam doma, tak pridavam nekolik veci navic nez v hospode, tam je to jen olej, cibule,feferonky a pepr)
Kdyz uz tady rozebirate piti:
V hospode na 100% Plzen
V restauraci cervene vino (typ podle jidla), pokud si davam vino jen tak, tak davam prednost polosuchym, polosladkym nebo ze suchych asi Modry Portugal
Doma piju : nealko - cista voda (jj, nejlip z kohoutku

), voda se sirupen ( ne zadny kaufland sirupy a podobny humus), coca cala nebo pepsi (jj, je to humus, ale chutna mi to

)
z alkoholickych piju doma jen vino ( cervene ofc)
A na zaver ... v praci piju .. kafe a caj ( co asi jineho

)