d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Oblibene Jidlo > Zradlo,chalky,jidla
Prev13456715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 13 2008 04:08pm
Quote (mortwatcher @ Tue, May 13 2008, 11:07pm)
u nás ve škole dělali skvělý bramboráčky tongue.gif

a rizoto ti nemusí být trapný biggrin.gif


rizoto ne .. spíš ta školní jídelna biggrin.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 13 2008 06:06pm
Biftek medium s peprovou omackou a bramborama ( jj, ciste varenejma masteny maslem, ne zadny podelany hlanolky a podobny niceni tak skvely prilohy, jako jsou brambory)

Co se tyce klasicke Ceske kuchyne, tak mi nejvice chutna svickova na smetane s houskovyma knedlikama (cca 8 klasicky velkejch tongue.gif )

Kdyz si varim sam, tak vetsinou jakykoliv drubezi (kure, kruta,..) prsicka budto jako rizek nebo na kosticky nakrajene, nalozene v mixu chilly+pepr+grilovaci koreni+olivovy olej+sojova omacka+cervene vino, usmazene na panvi , jako priloha budto brambory nebo pecivo, ale da se to jist i samotne smile.gif

A kdyz se mluvi o tom, co v hospode, tak asi urcite pikantni nakladanej hermelin ( pokud chcete recept, tak jsem ho tu schopnej taky vyklopit, kdyz to delam doma, tak pridavam nekolik veci navic nez v hospode, tam je to jen olej, cibule,feferonky a pepr)

Kdyz uz tady rozebirate piti:

V hospode na 100% Plzen
V restauraci cervene vino (typ podle jidla), pokud si davam vino jen tak, tak davam prednost polosuchym, polosladkym nebo ze suchych asi Modry Portugal
Doma piju : nealko - cista voda (jj, nejlip z kohoutku smile.gif ), voda se sirupen ( ne zadny kaufland sirupy a podobny humus), coca cala nebo pepsi (jj, je to humus, ale chutna mi to biggrin.gif )
z alkoholickych piju doma jen vino ( cervene ofc)
A na zaver ... v praci piju .. kafe a caj ( co asi jineho tongue.gif )
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 14 2008 06:56am
Quote (xLYNXx @ Wed, 14 May 2008, 01:06)
Biftek medium s peprovou omackou a bramborama ( jj, ciste varenejma masteny maslem, ne zadny podelany hlanolky a podobny niceni tak skvely prilohy, jako jsou brambory)

Co se tyce klasicke Ceske kuchyne, tak mi nejvice chutna svickova na smetane s houskovyma knedlikama (cca 8 klasicky velkejch tongue.gif )

Kdyz si varim sam, tak vetsinou jakykoliv drubezi (kure, kruta,..) prsicka budto jako rizek nebo na kosticky nakrajene, nalozene v mixu chilly+pepr+grilovaci koreni+olivovy olej+sojova omacka+cervene vino, usmazene na panvi , jako priloha budto brambory nebo pecivo, ale da se to jist i samotne smile.gif

A kdyz se mluvi o tom, co v hospode, tak asi urcite pikantni nakladanej hermelin ( pokud chcete recept, tak jsem ho tu schopnej taky vyklopit, kdyz to delam doma, tak pridavam nekolik veci navic nez v hospode, tam je to jen olej, cibule,feferonky a pepr)

Kdyz uz tady rozebirate piti:

V hospode na 100% Plzen
V restauraci cervene vino (typ podle jidla), pokud si davam vino jen tak, tak davam prednost polosuchym, polosladkym nebo ze suchych asi Modry Portugal
Doma piju : nealko - cista voda (jj, nejlip z kohoutku smile.gif ), voda se sirupen ( ne zadny kaufland sirupy a podobny humus), coca cala nebo pepsi (jj, je to humus, ale chutna mi to biggrin.gif )
z alkoholickych piju doma jen vino ( cervene ofc)
A na zaver ... v praci piju .. kafe a caj ( co asi jineho tongue.gif )


jsi můj člověk (až na tu Pepsi a Coca Colu :/ )
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 14 2008 07:06am
Paella s plody more ... drool.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 14 2008 07:25am

rizek bramborovej salat a plzen taky hamburgery a coca-cola, red bull

This post was edited by Log_in on May 14 2008 07:26am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
May 14 2008 08:59am
Quote (Log_in @ Wed, May 14 2008, 02:25pm)
rizek bramborovej salat a plzen taky hamburgery a coca-cola, red bull


hmmm fast food KID? smile.gif

Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 14 2008 09:04am
Quote (ghetofu @ Wed, 14 May 2008, 16:59)
hmmm fast food KID? smile.gif

http://img02.picoodle.com/img/img02/7/3/4/f_fatkidm_0fbd562.png


gheto za mlada !
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 14 2008 09:10am
Quote (Karbec @ Wed, 14 May 2008, 16:04)
gheto za mlada !


sob
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
May 14 2008 09:10am
Quote (Karbec @ Wed, May 14 2008, 04:04pm)
gheto za mlada !


mám tě v pi**
ja se za to nestydím ted vážím 320kg a pořád se laduju "hamburgrama" u toho popijím "coca-colu" a občas si dám jen tak kostku "másla".
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 14 2008 09:12am
= ???
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456715Next
Add Reply New Topic New Poll