d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Se Nejlíp Donutit K Učení ? > Už Sem Zoufalej
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 5 2008 05:46pm
smrt skole a bakalarke
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 5 2008 11:19pm
fuj deskriptiva, smrt mongeovej projekcii
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
May 5 2008 11:51pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, 6 May 2008, 07:19)
fuj deskriptiva, smrt mongeovej projekcii


no mi hovor deska bol predmet kvoli ktoremu som myslel ze odijdem zo skoly :/
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 6 2008 01:25am
Quote (xLYNXx @ Tue, May 6 2008, 12:26am)
jestli budes mit pri maturite na potitku k matice tabulky, tak se matiku nema smysl ucit, pokud budes mit na poditku k cestine ucebnice literatury, tak se taky nema smysl ucit...

za pomoci tabulek jsem udelal maturu z matiky a fyziky
za pomoci ucebnic jsem udelal maturu z cestiny
jinak maturu z AutoCadu jsem udelal, pac me to bavi, takze jsem se ani ucit nemusel i na hodinach jsem mel vse jako prvni tongue.gif
maturu z technickeho zobrazovani ( tech kresleni a deskriptivni geometrie) to same jako u AutoCadu

takze rada je jedina, to co te alespon kapku bavi a ovladas to, tak to se neuc, na zbytek je pomucek az az, jen si doma natrenuj hledani v tabulkach a ucebnicich cestiny (pokud je teda mate povolene) ... smile.gif


pomůcky ? rofl možná tak slovník na angličtině ale ajiny se fakt nebojim ... jinak se obavam ze tabulky na dejaku a zsv moc neuplatnim ... a ucebnice na cj ? ste vsichni idioti ? sme snad jediny kdo ji nemuzou mit ?
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 6 2008 01:44am
ja som mal na mature tabulky a z jazyka sa mi zda te karticky s poznamkami
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 6 2008 02:08am
na matike sme tabulky mali tusim tiez ale mali sme aj subor prikladov, ktore sme mohli dostat, a mal som ich tak preluskane ze ked som dostal priklad pamatal som si aky ma byt spravny vysledok biggrin.gif

na fyzike boli tabulky tiez, tam sme ale subor prikladov dopredu nemali, az na to ze sme zase mali pri nich napisany spravny vysledok tongue.gif ku kazdej otazke sme si mohli vybrat jeden z dvoch prikladov a po teorii (vytiahol som si teoriu relativity ktoru sme brali 2-3 mesiace dozadu smile.gif) sme mali pocitat priklad. k obom som vedel vzorce aj bez tabuliek akurat ze mi ani pri jednom nevysiel vysledok. nastastie to bolo uz nejak o 16:00 vecer tak som ledva napisal ten vzorec a vtedy ma stopli, neviem ci si vsimli jak som si vydychol biggrin.gif

anglictina som si za boha nevedel spomenut hlavne mesto kanady ani som ho na mape nenasiel, nemcina keine problemek, slovencina sturovci ftw biggrin.gif

ale tu uz je kua ze davno, takyto stresik som si potom uzival kazdy semester na vyske.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 6 2008 09:21am
Quote (Dieoncommand @ Tue, 6 May 2008, 06:19)
fuj deskriptiva, smrt mongeovej projekcii


omg Deskriptiva rulez, to je uplne v pohode predmet, staci jenom trochu myslet a poradne se divat smile.gif

jinak ucebnice taky mit nemuzeme, tabulky jo
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
May 6 2008 09:57am
jeste ze k tomu abych umel motat housky a pect rohliky nepotrebuju zadnou zasranou matiku ani chemii .. laugh.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 6 2008 10:22am
Quote (Black_WoH @ Tue, May 6 2008, 04:57pm)
jeste ze k tomu abych umel motat housky a pect rohliky nepotrebuju zadnou zasranou matiku ani chemii .. laugh.gif


rofl. tos to vyhrál no rofl.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 6 2008 12:07pm
Quote (Sobcz @ Tue, 6 May 2008, 17:22)
rofl. tos to vyhrál no rofl.gif


rofl.gif rofl.gif rofl.gif vouch na entou wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll