na matike sme tabulky mali tusim tiez ale mali sme aj subor prikladov, ktore sme mohli dostat, a mal som ich tak preluskane ze ked som dostal priklad pamatal som si aky ma byt spravny vysledok

na fyzike boli tabulky tiez, tam sme ale subor prikladov dopredu nemali, az na to ze sme zase mali pri nich napisany spravny vysledok

ku kazdej otazke sme si mohli vybrat jeden z dvoch prikladov a po teorii (vytiahol som si teoriu relativity ktoru sme brali 2-3 mesiace dozadu

) sme mali pocitat priklad. k obom som vedel vzorce aj bez tabuliek akurat ze mi ani pri jednom nevysiel vysledok. nastastie to bolo uz nejak o 16:00 vecer tak som ledva napisal ten vzorec a vtedy ma stopli, neviem ci si vsimli jak som si vydychol

anglictina som si za boha nevedel spomenut hlavne mesto kanady ani som ho na mape nenasiel, nemcina keine problemek, slovencina sturovci ftw

ale tu uz je kua ze davno, takyto stresik som si potom uzival kazdy semester na vyske.