Quote (fifky-OVA @ Sun, May 4 2008, 01:54pm)
Quote (MrReaper @ Sat, May 3 2008, 05:40pm)
mno
jako já nevím, ale být tebou tak zlomím vaše ať ti půjčí, vzal bych
oboje, iPhone střelil na aukru aspoň za 9k a vrátil to rodičům a měl
bys ještě 5k zisk (-3k za psp a furt ti zbydou dva litry)
wow reape

moc pekny napad ale nevim nevim jestli mi nasi pujci nejake penize.. jelikoz me vysledky ve skole jsou hodne na xxxx

jo, kdyz budes ve skole hrat na psp tak se tve vysledky urcite zlepsi