d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Psp Vs Iphone > Help :)
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,110
Joined: Apr 29 2008
Gold: 23.00
May 11 2008 08:21am
psp
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
May 11 2008 09:32am
Quote (fifky-OVA @ Sun, May 4 2008, 01:54pm)
Quote (MrReaper @ Sat, May 3 2008, 05:40pm)
mno
jako já nevím, ale být tebou tak zlomím vaše ať ti půjčí, vzal bych
oboje, iPhone střelil na aukru aspoň za 9k a vrátil to rodičům a měl
bys ještě 5k zisk (-3k za psp a furt ti zbydou dva litry)


wow reape smile.gif moc pekny napad ale nevim nevim jestli mi nasi pujci nejake penize.. jelikoz me vysledky ve skole jsou hodne na xxxx biggrin.gif


jo, kdyz budes ve skole hrat na psp tak se tve vysledky urcite zlepsi smile.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
May 11 2008 11:31am
iphone je uzitecnejsi imo a hry te urcite prestanou bavit smile.gif

jsem si pred rokem a pul koupil SE k750i kvuli tomu, ze byl levny a navic jsem tam mohl slusne hrat hry, tedka tam mam skoro 1 gb her a pritom jsem si zahral jenom tak 10

This post was edited by undead_lord on May 11 2008 11:31am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 11 2008 11:43am
Quote (undead_lord @ Sun, 11 May 2008, 18:31)
iphone je uzitecnejsi imo a hry te urcite prestanou bavit smile.gif

jsem si pred rokem a pul koupil SE k750i kvuli tomu, ze byl levny a navic jsem tam mohl slusne hrat hry, tedka tam mam skoro 1 gb her a pritom jsem si zahral jenom tak 10


no ja mam giga mp3 v mojom a nestazujem si:P
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 11 2008 12:03pm
Quote (undead_lord @ Sun, May 11 2008, 06:31pm)
iphone je uzitecnejsi imo a hry te urcite prestanou bavit smile.gif

jsem si pred rokem a pul koupil SE k750i kvuli tomu, ze byl levny a navic jsem tam mohl slusne hrat hry, tedka tam mam skoro 1 gb her a pritom jsem si zahral jenom tak 10


protože si salát Eriku rofl.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
May 11 2008 12:38pm
Quote (Sobcz @ Sun, 11 May 2008, 19:03)
protože si salát Eriku rofl.gif


a ty majoneza

ty se do me navazis protoze jsem te nastval sobe? rofl.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 11 2008 12:52pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 3 May 2008, 20:48)
souhlasim, je MNOHEM vic mentalne zaostalejch slepicek, kery jednu noc jdou do [miš maše] (foneticky psano ja to znam jenom tak tongue.gif) nabalej si tam nejakyho 30+ letyho typka, styl: "offer sex, need sifilis", a dalsi den zase chtej nejakyho pubertalniho idiota v tech tvejch gozu kalhotach (mluvis o tom jak by asi karbec mluvil o perfect tyraelech kdyby je mel...), kterej "vi co chce"

vouch, je jich mnohem vic

quote (1noob1sucuide) = no tak thats my dream.


roofl ja tu chcipam
fakt jsi me pobavil
btw taky nosim nasravacky ale ksiltovku a mikinu ne wink.gif
Member
Posts: 2,025
Joined: Mar 15 2008
Gold: 120.00
May 11 2008 02:35pm
psp is nice
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 12 2008 09:17am
Quote (otko @ Sun, May 11 2008, 05:43pm)
no ja mam giga mp3 v mojom a nestazujem si:P


ja 4 :-)
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 12 2008 10:42am
Quote (Leri @ Mon, 12 May 2008, 16:17)
ja 4 :-)


JA 24! tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll