Quote (sapier @ Fri, May 2 2008, 01:22pm)
nektere tekna jsou lepsi jak techna
I love that !
:D:D TEKNO + Baniček = VŠL tak jako Sob+ emo xDQuote (otko @ Fri, May 2 2008, 11:58am)
tak teda sa pridavas k mojmu nazoru?
tak rychlo si zmenil svoj no nazor
hm hm
Jsem se k ničemu nepřidal lol xD
This post was edited by Runn3r on May 2 2008 06:46am