ja nemam nainstalovany ani 1 antivir, mam jenom windows firewall a nemam problemy s virama. Heslo si menim jednou za 2 roky, keyloggera nedostavam, protoze zasadne neprijimam soubory od neznamyc/znamych z d2
edit:
z toho co jsem cetl, tak ten hacker by "mohl" byt cech, protoze mluvil na herua cesky (nebo to byl mike a tvaril se tak)
v kazdem pripade, kdyz rikate proc neokradl nekoho bohatsiho tak proto, ze NEMOHL. keylognout muzete jenom troubu ktery si stahne keylogera nebo ze ho mate v icq/msn... a poslete mu to spolu s obrazkama
jsou tu jeste jine metody, ale to vam nereknu, jeste byste me hackli

jinak z lidi, kteri by "mohli" mika hacknout:
pravdepodobne runner
This post was edited by undead_lord on Apr 28 2008 08:42am