d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mike_ov, The Scammer :(
Prev1345679Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 28 2008 08:21am
Quote (Sobcz @ Mon, Apr 28 2008, 03:20pm)
HH a proc nekdo keyloggoval zrovna prumerne bohatyho Mike Ova ? a ne nekoho s daleko vetsim bohatstvim .. kdyz by to bylo tak jednoduchy.. podle me je to mrdina.. kazdej si za to muze sam.


Mrdiny jsou cikáni smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 28 2008 08:26am
Quote (Esantin @ Mon, 28 Apr 2008, 16:11)
si pamatuju jak tu chtěl někdo keylognout njaga ^^


jj a este nevedel kdo je admin ( njag )
ale ze to j dole na strance si nevsimli ^^ haxors

This post was edited by Karbec on Apr 28 2008 08:26am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 28 2008 08:35am
řeknu to takhle... vykradli me vsehovsudi 3 acc
2 z toho zcizil muj drahy (ne)pritel Slim, kteryho jsem oplatkou vybral ja = prodelal jsem asi 30 fg tehdy a oplatkou jsem mel zkusenost do budoucna
1 acc mi "hacknul" nebo "keyloggnul" nekdo kdysi davno na 1.09 a tehdy jsem nemel ani poneti co to je keylogger

dodneska se mi za 6 a neco let nic dalsiho nestalo (prestoze obcasne pouzivam Mousepad MH, ktery mnozi povazuji za nejvetsi zdroj keyloggeru), pokud ma clovek mozek, dostatecne zabezpeceny kompik atd. tak vas nikdo "nezkuseny" nelogne
pokud to je nekdo zkuseny tak vyvstava otazka proc zrovna MikeOV... napadaji me jenom dve veci a ani jedna tomu neodpovida
1) fg , potom je ale otazka proc by si nevzal hacker na musku nekoho vic $$$$$$$
2) osobni pomsta (nasranych no-liferu je vsude dost), potom ale nevim proc by z toho acc dal a vytrvale kradl, navic kdyz uz tak by zmenil
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Apr 28 2008 08:37am
ja nemam nainstalovany ani 1 antivir, mam jenom windows firewall a nemam problemy s virama. Heslo si menim jednou za 2 roky, keyloggera nedostavam, protoze zasadne neprijimam soubory od neznamyc/znamych z d2

edit:

z toho co jsem cetl, tak ten hacker by "mohl" byt cech, protoze mluvil na herua cesky (nebo to byl mike a tvaril se tak)
v kazdem pripade, kdyz rikate proc neokradl nekoho bohatsiho tak proto, ze NEMOHL. keylognout muzete jenom troubu ktery si stahne keylogera nebo ze ho mate v icq/msn... a poslete mu to spolu s obrazkama

jsou tu jeste jine metody, ale to vam nereknu, jeste byste me hackli smile.gif

jinak z lidi, kteri by "mohli" mika hacknout:

pravdepodobne runner smile.gif

This post was edited by undead_lord on Apr 28 2008 08:42am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 28 2008 09:06am
stejně nejlepší scammer je robinek !!
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Apr 28 2008 09:25am
Quote (Esantin @ Mon, 28 Apr 2008, 16:06)
stejně nejlepší scammer je robinek !!


windows -> robinek !!
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 28 2008 09:40am
Quote (hero_cz @ Mon, 28 Apr 2008, 17:25)
windows -> robinek !!


hero ma fg -icon_pointr.gif scammer smile.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Apr 28 2008 09:41am
Quote (AcedraC @ Mon, Apr 28 2008, 03:40pm)
hero ma fg -icon_pointr.gif scammer smile.gif


vsak on je zas rychle projede v Hourly Raffle
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 28 2008 11:49am
Jenze mike tenkrat nemel fg, snad jenom asi 4.71 fg nebo kolik ^^


jediny co udelal ze pmnul strasne moc lidi aby mu popujcovali asi 100k fg, a tradnul s par lidma z friendlistu... coz byly ty scamy za ~15k fg... a pak smazal celej /fl a do sigu si napsal tu uzasnou vec typu "im scammer, gay and multiaccounter"

scamy refundnul a o ostatnim nevim a jestli chcete neco slyset tak ja s nim hral ve chvili kdy tyhle scamy probihaly... takze bud byl jak se mnou ve hre a zaroven scamoval na foru a nebo nevim

a pokud ja vim nikdy nerikal ze byl keylogged v pravym slova smyslu, ja vzdycky akorat slysel ze to udelal bratr jeho pritulkyne... k ni on totiz chodil aby se na jsp aspon dostal tongue.gif



a jinak ja nerikal ze keylogg je snadny rikal ze ve chvili kdy se vas nekdo chce keylognout neni sance tomu rozumnymi prostredky zabranit (tzn. rozdil...)


This post was edited by DJVibrejtr on Apr 28 2008 11:53am
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 11:54am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 19:49)
Jenze mike tenkrat nemel fg, snad jenom asi 4.71 fg nebo kolik ^^


jediny co udelal ze pmnul strasne moc lidi aby mu popujcovali asi 100k fg, a tradnul s par lidma z friendlistu... coz byly ty scamy za ~15k fg... a pak smazal celej /fl a do sigu si napsal tu uzasnou vec typu "im scammer, gay and multiaccounter"

scamy refundnul a o ostatnim nevim a jestli chcete neco slyset tak ja s nim hral ve chvili kdy tyhle scamy probihaly... takze bud byl jak se mnou ve hre a zaroven scamoval na foru a nebo nevim

a pokud ja vim nikdy nerikal ze byl keylogged v pravym slova smyslu, ja vzdycky akorat slysel ze to udelal bratr jeho pritulkyne... k ni on totiz chodil aby se na jsp aspon dostal tongue.gif



a jinak ja nerikal ze keylogg je snadny rikal ze ve chvili kdy se vas nekdo chce keylognout neni sance tomu rozumnymi prostredky zabranit (tzn. rozdil...)



Quote
kdybys mel aspon tolik fg aby mi to stalo za to abych zapnul icq a zeptal se nekho aby ti ukazal jak moc je to slozity...


Quote (weeble @ Mon, 28 Apr 2008, 15:45)
a challenger appears!

iso "hacknutie" jsp konta, s tym ze si posles 0,10fg, nebudem to zverejnovat ani nikomu reportovat a hned ako to bude ti bez reptania poslem 500sk na ucet.



Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345679Next
Closed New Topic New Poll