d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Pestovat Travu?? > Jestli Je To Legalni To Topic Tak Help..
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 21 2008 12:52pm
Quote (Sobcz @ Mon, Apr 21 2008, 04:52pm)
to je pravda.. nejsem takovej borec přes tydle dospělácký věci jako ty .. rofl.gif


jj ... napred musis bejt chlap abys moh bejt boss (ja)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 21 2008 12:53pm
Quote (Black_WoH @ Mon, 21 Apr 2008, 19:52)
jj ... napred musis bejt chlap abys moh bejt boss (ja)


skor najprv musis ukoncit ucnovku aby si bol "chlap" (ty)
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 21 2008 12:55pm
Quote (otko @ Mon, Apr 21 2008, 06:53pm)
skor najprv musis ukoncit ucnovku aby si bol "chlap" (ty)


nn ... uz nejsme v dobe pred kristem .. ted typek jako ja mladej chytrej muze ownit i stary burce jako .... budu ja az vyrostu
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 21 2008 12:56pm
Quote (Black_WoH @ Mon, 21 Apr 2008, 19:55)
nn ... uz nejsme v dobe pred kristem .. ted typek jako ja mladej chytrej muze ownit i stary burce jako .... budu ja az vyrostu


samochvala....smrdi
tongue.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 21 2008 01:01pm
Quote (otko @ Mon, Apr 21 2008, 07:56pm)
samochvala....smrdi
tongue.gif


rofl.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 21 2008 01:05pm
Quote (Runn3r @ Mon, Apr 21 2008, 07:01pm)
rofl.gif


vy kundy biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 21 2008 01:08pm
Quote (Runn3r @ Mon, Apr 21 2008, 07:10pm)
Sob je gosu :>

e: stejně nevím proč si neber trávu kterou pěstuješ u babičky když ji maš tak moc =)


picu vis tak nemel nepestuju to sam...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 21 2008 01:15pm
Quote (Black_WoH @ Mon, Apr 21 2008, 07:52pm)
jj ... napred musis bejt chlap abys moh bejt boss (ja)


hm asi ňák unikám tomu novýmu trendu mít nasráno v kalhotách a máchat rukama jak idiot rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 21 2008 01:24pm
Quote (sapier @ Mon, Apr 21 2008, 08:08pm)
picu vis tak nemel nepestuju to sam...


a asi to ani sam nehuliš biggrin.gif pač trava z venku je strom ne kvitko ne tak ? wink.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 21 2008 01:55pm
Quote (Sobcz @ Mon, 21 Apr 2008, 21:15)
hm asi ňák unikám tomu novýmu trendu mít nasráno v kalhotách a máchat rukama jak idiot rofl.gif


zpomal wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll