d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Darovanie Veci > Alebo Free Veci Zde..
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 12 2008 03:08pm
Quote (Karbec @ Sat, 12 Apr 2008, 20:59)
omg.. vole a ty ses kdo? uz tu skoro nepostuju mam necely 4k posts ale jsem hroznej posthunter..


Karbec 7ppd
Heru 12ppd
uglyhammer.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 13 2008 04:00pm
Quote (AcedraC @ Sat, Apr 12 2008, 10:08pm)
Karbec 7ppd
Heru 12ppd
uglyhammer.gif


nj ale Karbec nemá za sebou eště ani jeden trade rofl.gif a pokud bysme spočítali jejich OT posty v cze /svk fóru ... no comment biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 14 2008 05:01am
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 13 2008, 11:00pm)
nj ale Karbec nemá za sebou eště ani jeden trade rofl.gif a pokud bysme spočítali jejich OT posty v cze /svk fóru ... no comment biggrin.gif


lol biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 14 2008 07:23am
Quote (Sobcz @ Sun, 13 Apr 2008, 23:00)
nj ale Karbec nemá za sebou eště ani jeden trade rofl.gif a pokud bysme spočítali jejich OT posty v cze /svk fóru ... no comment biggrin.gif


kdybychom napočítali tvoje posty, ve kterých se do nikoho nenavážíš nebo nikoho neurážíš, tak by to zřejmě bylo dvou- či tříciferné číslo lol
E: když nad tím tak uvažuju, tak musíš strašně trpět pocitem méněcennosti...

This post was edited by st3pix on Apr 14 2008 07:23am
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 14 2008 07:39am
Quote (st3pix @ Mon, 14 Apr 2008, 15:23)
kdybychom napočítali tvoje posty, ve kterých se do nikoho nenavážíš nebo nikoho neurážíš, tak by to zřejmě bylo dvou- či tříciferné číslo lol
E: když nad tím tak uvažuju, tak musíš strašně trpět pocitem méněcennosti...


nemam pocit ze Sob by urazal kazdeho skor sa snazi konstruktivne a ked nieco pise tak zo srandy smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 14 2008 08:29am
Quote (st3pix @ Mon, Apr 14 2008, 02:23pm)
kdybychom napočítali tvoje posty, ve kterých se do nikoho nenavážíš nebo nikoho neurážíš, tak by to zřejmě bylo dvou- či tříciferné číslo lol
E: když nad tím tak uvažuju, tak musíš strašně trpět pocitem méněcennosti...


rofl.gif ty si homouš rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 14 2008 08:41am
shanim EUHcl Biggin's Bonnet (uniq cap) , Greyform (uniq quilted armor) , Pelta Lunata (uniq buckler), The Hand of Broc (uniq leather gloves) , Hotspur (uniq boots) , Lenymo (uniq sash) , Felloak (uniq club) , Nokozan Relic (uniq amulet) , 2x Manald Heal (uniq ring) , Necro T 10/10 (uniq large charm)

moc vám toho nenabidnu smile.gif je to na mého necra 96 lvl ^^

předem děkuji.
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 14 2008 08:56am
Quote (AcedraC @ Mon, 14 Apr 2008, 15:39)
nemam pocit ze Sob by urazal kazdeho skor sa snazi konstruktivne a ked nieco pise tak zo srandy smile.gif


soba jsem si oblíbil..ale s tou konstruktivností bych to nepřeháněl zase biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 14 2008 10:00am
Quote (ghetofu @ Mon, 14 Apr 2008, 16:41)
shanim EUHcl Biggin's Bonnet (uniq cap) , Greyform (uniq quilted armor) , Pelta Lunata (uniq buckler), The Hand of Broc (uniq leather gloves) , Hotspur (uniq boots) , Lenymo (uniq sash) , Felloak (uniq club) , Nokozan Relic (uniq amulet) , 2x Manald Heal (uniq ring) , Necro T 10/10 (uniq large charm)

moc vám toho nenabidnu smile.gif je to na mého necra 96 lvl ^^

předem děkuji.


hej určitě nechceš free weapon torch of iro? unique wand wink.gif lvl 5 req:P
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 14 2008 10:46am
Quote (palec @ Mon, Apr 14 2008, 05:00pm)
hej určitě nechceš free weapon torch of iro? unique wand wink.gif lvl 5 req:P


nene ten club je hustejsi biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll